Naujajame „Ji + 7 dienos“ numeryje – didysis rugpjūčio horoskopas

Žurnalas „Ji + 7 dienos“ / Redakcijos archyvo nuotr.
AA

Astrologė N. Gabija Wolmer tikina, kad rugpjūtis bus šviesus, nestigs energijos, noro džiaugtis gyvenimu ir mėgautis jo teikiamais malonumais. O kol jo laukiate, paskaitykite naujausią žurnalo „Ji + 7 dienos“ numerį.

„Kai daug dirbi, būtina ir kokybiškai pailsėti“, – įsitikinusi TV3 realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėja Gerda Stiklickienė. Jei norite sužinoti, ką skirtingomis savaitės dienomis veikia puikiai iš televizijos ekranų pažįstama moteris, skaitykite straipsnį „7 dienos su Gerda Stiklickiene“.

Kita žurnalo pašnekovė – į Lietuvą pieš devynerius metus atvykusi etiopė Eskedar Maštavičienė. Moteris mielai sutiko su žurnalo skaitytojomis pasidalinti įspūdinga savo gyvenimo istorija ir kartu pasidžiaugti: „Lietuva yra mano namai. Gali pasistengti, kad vieta, kurioje gyveni, taptų svajonių šalimi. Viskas priklauso nuo tavęs paties“.

Mados rubrikoje šį kartą skaitykite apie didžiąsias mūsų, moterų, problemas: per mažą ar per didelę krūtinę, trumpas kojas ir platų liemenį. Straipsnyje „Didelės bėdos – paprasti sprendimai“ surasite atsakymus, kaip drabužiais ir aksesuarais paslėpti figūros trūkumus ir išryškinti privalumus.

Grožio rubrikoje nagrinėjama kiekvienai dailiosios lyties atstovei aktuali tema – gebėjimas senti oriai. Kad jaustumėmės puikiai, nebūtina save kankinti alinančiomis dietomis ar gultis po grožio peiliu. Svarbiausia yra išmokti save mylėti ir teisingai rūpintis savo kūnu. Kaip tai padaryti – straipsnyje „Kaip senti gražiai“.

Naujajame žurnalo numeryje taip pat rasite naudingų straipsnių apie tai, kaip įveikti kompleksus, sužinosite, ar pasirinkimas nedirbti yra privilegija ar tinginystė. Taip pat sužinosite, kuo mūsų organizmui yra naudingas jodas, ar stovyklose mūsų vaikai yra saugūs, kaip pasigaminti gaivių, tačiau maistingų patiekalų su agurkais.

Gražios vasaros su žurnalu „Ji + 7 dienos“!

Skaitykite daugiau