Naujajame „Ji“ numeryje – apie Kūčių tradicijas ir valgius

50 nr. JI viršelis
50 nr. JI viršelis
Šaltinis: Ji24.lt
2017-12-13 14:00
AA

50-jame žurnalo numeryje patariame, kaip šventėms susitvarkyti namus ir dėl to nepatirti daug streso, kaip paruošti skanią žuvį ne tik advento, bet ir Kūčių stalui. Taip pat primename, kad eglučių kirsti negalima, todėl turime elgtis atsakingai. Kaip visada, rasite įdomių interviu, jūsų pamėgtų stiliaus, sveikatos, psichologijos tekstų.

Naudingus patarimus, kaip namus susitvarkyti paprastai ir lengvai, dalija seminarų apie namų tvarkymą lektorė Giedrė Bagdonienė.

Nors prekybos centrai, turgų prekiautojai ir medelynų savininkai siūlo gražiausias, ištvermingiausias, tankiausias žaliaskares, atsiranda ir tokių, kurie sutemus stabteli prie jaunuolynų... Žinokite – už nukirstą eglę gresia bauda. Gamtosaugininkai primena, kad gamtos išteklių naudojimas (nuo uogų ir grybų rinkimo iki medžių kirtimo) yra reglamentuojamas teisės aktų. Naudinga paskaityti, kaip neužsitraukti nemalonės, ir kur galima gauti nemokamų eglių šakų. Pravarčios informacijos rasite tekste „Už nukirstą eglę gresia bauda“.

Kiekviena žino, koks stresas apima, kai prieš šventes norisi iškuopti visus namų kampelius. Artėjant didžiausioms metų šventėms, šeimininkės trokšta, kad namai spindėtų lyg iš reklamos. Kaip mažiausiomis pastangomis pasiekti maksimalų rezultatą? Naudingus patarimus dalija seminarų apie namų tvarkymą lektorė Giedrė Bagdonienė.

Gruodžio mėnuo populiariausiam Lietuvos akordeonistui Martynui Levickiui įtemptas, nes koncertas veja koncertą. Tačiau Lietuvos ir pasaulio miestuose muzikos mylėtojus džiuginantis atlikėjas skubėjimui taria griežtą NE – net turėdamas virtinę darbų jis geba pasimėgauti jaudinančiu švenčių laukimu. Šįkart rubrikoje „Taip ir ne“ Martynas Levickis dalijasi savo švenčių tradicijomis ir įpročiais.

50 nr. JI viršelis

O štai veidotyros specialistas Armandas Kažerskas išdrįso keisti gyvenimą ir džiaugiasi laiku pasukęs kita kryptimi. „Veidotyra susidomėjau, kai nusprendžiau užsiimti savianalize. Man rūpėjo atsakyti į klausimą, kur geriausiai tinku su tuo, kas esu“, – sako vienas iš penkių veidotyros specialistų Lietuvoje ir atskleidžia, ką mūsų žmogaus veidas apie jį pasako.

Kai už lango niūru ir šalta, nebūtina leisti daugybės pinigų ir pirkti kelionės į egzotiškus kraštus. Jei patiriate daug įtampos (ypač prieššventiniu laikotarpiu), Lietuvoje ir netolimame užsienyje yra ne vienas puikus, daugybę pramogų siūlantis vandens parkas, kur galima atsipūsti. Pristatome kelis, esančius arčiausiai. Daugiau rasite tekste „Tropiniai malonumai žiemą!“

Ne paslaptis, kad per adventą dažno valgiaraštyje karaliauja žuvys. Rinkitės bet kurią – visos turi daug naudingųjų medžiagų, o tinkamai paruoštos yra ypač gardžios. Ypatingu šventiniu laikotarpiu ir per Kūčias siūlome išbandyti išskirtinių žuvų patiekalų – neapsiriksite.

Jaukaus švenčių laukimo!

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką Kalėdoms dovanoti Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams (2)