Naujajame „Ji“ numeryje – gruodžio horoskopas

Žurnalo „Ji“ viršelis (48 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Žurnalo „Ji“ viršelis (48 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
A
A

Pasak astrologės N. Gabijos Wolmer, jeigu veiksite apgalvotai, neskubinsite įvykių, pirmasis žiemos mėnuo bus palankus ir karjerai, ir kūrybinei veiklai, ir verslui.

Iki gruodžio 22 dienos Saulė keliaus Šaulio ženklu drauge su Saturnu ir Merkurijumi. Šios planetos skatins intelektinę veiklą, aktyvius tarptautinius ryšius. Pirmoji savaitė bus ypač palanki skirti svarbius susitikimus, derėtis, pasirašyti sutartis. Plačiau apie tai, ką jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės, skaitykite naujajame 48-ajame „Ji“ žurnalo numeryje.

Jeigu mylite gyvūnus, ypač šunis, nepraleiskite interviu „Stereotipų laužytoja“ su standartinių ir nykštukinių bulterjerų veislyno „Eos Tanagros“ savininke kauniete Renata Černyš. Žinomiausia Lietuvoje ir daugiau nei šimtu procentų darbui atsidavusi savo šunimis mūsų šalies vardą ji garsina visame pasaulyje. Moteris sako, kad Didžiojoje Britanijoje išveisti anglų bulterjerai – drąsūs, budrūs, bebaimiai, judrūs, stiprūs ir aukšto intelekto.

Žurnalas „Ji“ (48 nr.)
Žurnalas „Ji“ (48 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

Na, o menininkas Jonas Vasilevičius – tikras įrodymas, kad jaunystė toli gražu neapibrėžiama pagal skaičių gimimo liudijime. Kone vyriausias Lietuvos skulptorius neapleidžia meno ir balkone iki šiol kuria jį labiausiai žavinčių žmonių biustus. Jei įdomu, atsiverskite interviu „Gražu, kai žmogus pasiekia viršūnes“.

Tiems, kuriems aktuali emigrantų tema, siūlome paskaityti straipsnį „Norvegijoje mums patinka daug dalykų“. Eismantas Žalgevičius pirmą kartą į kitą šalį ieškoti laimės iškeliavo daugiau kaip prieš dešimtmetį. Vos Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare ir atsivėrus sienoms, lietuvis su bičiuliu išvyko padirbėti į Švediją...

Kaip visada, naujajame „Ji“ numeryje rasite naudingų sveikatos patarimų. Sunegalavus beveik visada turime galimybę rinktis iš gausaus kiekio vaistų. Taip pat neretai galima atrasti ir daugybę kitų gydymosi būdų, kuriuos siūlo alternatyvioji medicina. Tačiau ar įmanoma tradicinę ir alternatyviąją mediciną derinti? Sužinosite  perskaičiusi straipsnį „Jūsų jausmai – tikroji medicina“.

Vasarą žiemą vaikštote sustirusi, miegate su vilnonėmis kojinėmis, po storiausia antklode? O išėjus į šaltą orą ar patyrus stresą galūnės sustingsta iki pamėlynavimo? Ar žinote, kad dažniausia to priežastis – Reino sindromas. Kas tai ir kaip sau padėti, plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „6 klausimai apie Reino sindromą“.

Pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, vis labiau populiarėja tokios mankštos rūšys kaip joga, pilatesas, treniruotės su savo svoriu ar kabančiais diržais (TRX). Kuo pranašesnės treniruotės kūno svoriu už treniruoklius? Sužinosite atsivertusi straipsnį „Treniruotės kūno svoriu“.

Artėja šventės, visos mamos jau suka galvą, kas galėtų pradžiuginti jų atžalas. Psichologė Ramunė Murauskienė sako, kad prieš renkant vaikui dovaną, svarstant, kas geriau: vokelis su pinigais ar išsvajotas žaislas, vertėtų nuoširdžiai pagalvoti, ko norėtų atžala, o ne jūs patys. Tiek pradžiuginti, tiek nuliūdinti vaiką gali abu variantai. Plačiau apie tai – straipsnyje „Ką dovanoti vaikui“.

Iki didžiausių ir gražiausių metų švenčių liko vos trys savaitės! Tad metas sudaryti kalendorių ir imtis kūną gražinančių procedūrų. Žingsnis po žingsnio ir per šventes trykšite jaunatvišku žavesiu. Grožio patarimų ieškokite straipsnyje „Gražinimosi kalendorius“.

Žurnalas „Ji“ (48 nr.)
Žurnalas „Ji“ (48 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

„Šykštumas prasideda tada, kai baigiasi skurdas“, – pasakė garsus prancūzų rašytojas Honoré de Balzacas. Santaupos suteikia saugumo ir stabilumo pojūtį, tačiau, kai pinigai tampa garbinimo objektu, gaila net sudilusio skatiko. Plačiau apie tai – straipsnyje „Diagnozė – ŠYKŠTUOLIS“.

Akiračiui praplėsti siūlome virtualią kelionę po Rumuniją. Taip pat daug įdomių dalykų apie gyvūnus sužinosite atsivertę straipsnį „Apsimetinėjimo menas“. Kai veikia laukiniai gamtos įstatymai, kiekvienas padarėlis stengiasi išlikti negailestingoje kovoje dėl gyvybės. Čia pasiteisina visos priemonės, net jei tenka apsimesti kažkuo kitu. Mimikrija – organizmo savybė prisitaikyti prie aplinkos, įgyti kitai rūšiai būdingą išvaizdą...

Ir, žinoma, koks gi žurnalas be receptų! Šįkart siūlome pasigaminti virtinių. Nesunkiai pagaminami, gardūs, minkšti ir sotūs virtiniai su įvairiausiais įdarais ir padažais – vienas mėgstamiausių valgių, tinkamų ir pusryčiams, ir pietums, ir vakarienei. Tik ryte rinkitės su saldžiais, angliavandenių turinčiais vaisių ir uogų įdarais, o vakare labiau tiks baltymingi – varškės, sūrio (straipsnis „Verdame virtinius“).

Mėgstantiems kavą, siūlome susipažinti su jos plikymo gudrybėmis. Daugelis žmonių dažniausiai kavą užpliko puodelyje. Šis būdas greičiausias ir paprasčiausias, bet tikrai ne prasčiausias. Plačiau apie tai – straipsnyje „Gal užsiplikome puodelį kavos?“.

Taip pat 48-ajame „Ji“ numeryje rasite  ne vieną desertų idėją. Linkime, kad tamsūs vakarai taptų saldesni ir malonesni.

Žurnalas „Ji“ (48 nr.)
Žurnalas „Ji“ (48 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo su „Ji“!