Naujam vaidmenui filme ūsus užsiauginęs Audrius Bružas žmonos Šorenos nesužavėjo

Lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ plakatas
Lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ plakatas
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-18 10:10
AA

Atsisakyti įprastų dalykų, padaryti tai, ko anksčiau nesi daręs, nesijausti ir nesielgti taip, kaip esi įpratęs. Su tokia realybe kuriant naujus kino filmus susiduria ne tik užsienio, bet ir Lietuvos aktoriai. Dėl naujos lietuviškos komedijos Audrius Bružas buvo priverstas užsiauginti juokingus ūsus, o Edita Užaitė – pakeisti įprastą plaukų spalvą. Naujasis filmas „Nepatyręs“ šalies kino teatruose debiutuos jau netrukus, o aktorių išvaizdos pokyčius galima pamatyti ką tik pasirodžiusiame komedijos anonsiniame vaizdo klipe.

Komedijos „Nepatyręs“ anonsinį vaizdo klipą su aktorių išvaizdos pokyčiais žiūrėkite čia:

Nors komedija kuriama jau beveik pusę metų, aktorius A.Bružas sako, kad ir per tiek laiko jam nepavyko apsiprasti su naujaisiais išvaizdos pokyčiais. Ramūno – toks pagrindinis komedijos „Nepatyręs“ herojaus vardas – atvaizdas veidrodyje aktoriui taip ir netapo normalus. Kita vertus, mano jis, tai galimybė pažaisti, pabūti tokiu, kokiu iš tikrųjų nenorėtum būti.

„Herojus, kurį įkūniju naujojoje komedijoje, yra absoliuti mano charakterio, mano asmenybės ir mano temperamento priešingybė. Kitokia ir jo išvaizda, apranga, gyvenimo būdas. Ir aš tikrai prie viso to nepripratau. Tačiau aš pats jaučiu ir su režisieriumi Juliumi Pauliku kalbėjome, kad šiuo vaidmeniu mums pavyko sukurti reikiamą personažą, visai kitokį, man priešingą žmogų“, – teigia aktorius.

Lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo užkulisiai (14 nuotr.)
+8

Įvaldė ūsų auginimo techniką

Pasak A.Bružo, pagrindiniam naujosios komedijos herojui Ramūnui „užauginti“ ūsus buvo jo paties idėja. O prie ūsų tiko ir „buhalterio“ akinukai. „Norėjosi svarbiausio personažo portretą sukurti per tam tikras detales, akcentus. Ramūnas yra jaunas vyras, tačiau iš tikrųjų jau diedas, senamadiško sukirpimo ir pažiūrų. O ūsai ir ne patys stilingiausi akiniai tik dar labiau pabrėžia jo konservatyvumą ir diediškumą“, – sako ir dabar ūsus specialiai dėl vaidmens vis dar auginantis A. Bružas.

Buvau pasiauginęs ir tyčia pasilikęs ūsus, norėjau padaryti jai siurprizą. Tačiau mano sumanymas Šorenai visai nepatiko, ji liepė iškart nusiskusti.

Tiesa, ypatingų nepatogumų, išskyrus neįprastą jausmą žvilgtelėjus į veidrodį, aktorius nepatiria. „Nesu vešliaūsis. Mano barzda nėra tanki, tad draugai juokaudami vadina ją bambukų lauku. Aišku, bambukų lauko vaizdas su metais gerėja, tačiau jį vis tiek reikia gerokai paauginti. Todėl aš naudoju specialią ūsų auginimo techniką: maždaug tris savaites visai nesiskutu, vaikštau visas apšepęs. Atėjus filmavimui nusiskutu palikdamas tik ūsus“, – pasakoja A.Bružas.

Šią techniką jis jau yra išbandęs ir anksčiau, kai prieš pora metų per atostogas vyko aplankyti Gruzijoje buvusios savo žmonos Šorenos. „Buvau pasiauginęs ir tyčia pasilikęs ūsus, norėjau padaryti jai siurprizą. Tačiau mano sumanymas Šorenai visai nepatiko, ji liepė iškart nusiskusti“, – juokiasi aktorius.

Naujos spalvos niekas nepastebėjo

Visai kitokius jausmus išgyvena dėl vaidmens naujojoje komedijoje plaukų spalvą pakeitusi aktorė Edita Užaitė. „Kelias dienas po to, kai nusidažiau plaukus nauja spalva, ryte priėjusi prie veidrodžio vis nustebdavau jame išvydusi svetimą žmogų. Buvo šiek tiek nesmagu, negalėjau priprasti. Tačiau keisčiausia, kad mano aplinkos žmonės, pavyzdžiui, mano dukrytė, šio pokyčio net nepastebėjo! Tarsi taip ir turėjo būti. Kitą dieną atėjau į teatrą, jau laukiu klausimų, komentarų – irgi niekas nieko. Vadinasi, man ši spalva labai tinka, atrodo labai natūraliai“, – pasakoja aktorė.

Naujojoje komedijoje „Nepatyręs“ šmaikščiai pasakojama neįprasta meilės istorija. Trisdešimtmetį perkopęs Ramūnas mano, kad sutiko gyvenimo meilę Vaidą (vaidina Ineta Stasiulytė), tačiau likimas jam pametėja netikėtą santykių išbandymą. Seną Ramūno bičiulį Žilviną-Zy, dabar gyvenantį Londone, komedijoje įkūnija Ramūnas Rudokas. Nuvykęs į Londoną pagrindinis herojus sutinka ir striptizo klube dirbančią bei neįprastų talentų turinčią tautietę Dianą (E.Užaitė). Tada ir pradeda aiškėti, ar nevykėlis lovoje ir gyvenime gali virsti tikru vyru.

Audrius Bružas ir Edita Užaitė / Petro Pienausko nuotr.