Naujame „Editos“ numeryje – indų astrologo prognozės ir solidus „Sveikatos gidas“

„Editos“ viršelis, Nr. 1, 2016. / Redakcijos archyvo nuotr.
„Editos“ viršelis, Nr. 1, 2016. / Redakcijos archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2016-01-04 16:05
AA

Atnaujinta, šiuolaikiškesnė, dar praktiškesnė ir nebrangi „Edita“ mylimas ištikimiausias skaitytojas džiugina išskirtinėmis, specialiai parengtomis indų astrologo prognozėmis 2016-iesiems.

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Du mėnesiai laimės“

O kur dar gausybė naudingų temų, praversiančių žvarbų sausį! Pajuskite malonumą skaityti, ir kasdienybė taps šviesesnė, o jūs būsite ramesnės, madingesnės ir sveikesnės – žurnale net 16 puslapių priedas „Sveikatos gidas“ su garsių natūraliosios medicinos atstovų išbandytais itin veiksmingais gydymo būdais.

Viliojančių temų penketuke – karščiausios šukuosenų ir plaukų spalvų tendencijos, naujų metų interjero ir drabužių spalvos. Sužinokite, kaip elgtis, jei iškilo sunkumų bendraujant su viršininku, kaip mus veikia stereotipai ir kaip turėtume auklėti vaikus, kad visi būtume laimingi.

Mėgaukitės jautria meilės istorija, intriguojančiomis garsiausių dinastijų paslaptimis, paruoškite gardžių patiekalų ir jų skanaudamos skaitykite įdomius pokalbius su Roku Petkevičiumi, užsienyje žiemojančiais garsiais tautiečiais ir natūralios lietuviškos kosmetikos kūrėjomis.

„Edita“ – šiltas ir jaukus skaitinys snieguotiems žiemos vakarams paįvairinti! Ačiū, kad esate drauge.