Naujame projekte Cristiano Ronaldo atstovai padės vienam lietuviui įgyvendinti svajonę

Cristiano Ronaldo / Fotosesijos nuotr.
Cristiano Ronaldo / Fotosesijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-17 14:30
AA

Cristiano Ronaldo prekės ženklas CR7 ir jaunimo radijas „Zip FM“ imasi kilnaus projekto – vienam motyvuotam žmogui padės įgyvendinti tikslą, kurį sau kėlė 2015 metams.

Pirmadienį startavo speciali aplikacija, kurioje tris savaites bus galima registruoti tikslus ir varžytis dėl vietos finale bei Cristiano Ronaldo ir „Zip FM“ atstovų dėmesio. 

C.Ronaldo – vienas ryškiausių visų laikų futbolininkų, kurio gyvenimo istorija įkvėpė milijonus žmonių. Nors jis gimė mažame Portugalijos kaime ir yra kilęs iš labai neturtingos šeimos, tai nesutrukdė jam tapti geriausiu futbolininku, nuostabiu tėvu, savo prekės ženklą turinčiu verslininku, o svarbiausia, nepamiršti tikrųjų vertybių. O šiandien jis kreipiasi į Lietuvą bei skatina žmones siekti  2015 metams išsikeltų tikslų. 

TAIP PAT SKAITYKITE: 280 eurų „prarijęs“ bankomatas Simonai Banditai grąžino tik suplėšytą 20 eurų kupiūrą

„Radistai“ ir Darius Motiejūnas / „Zip fm“ nuotr.

Vos išgirdę apie projektą, radijo didžėjai neslėpė, kad turi neįgyvendintų tikslų ir mielai sudalyvautų konkurse. „Turiu svajonę aplankyti NBA iš vidaus. Jau praėjusiais metais D.Motiejūnas kvietė atvažiuoti į Houstoną bei stebėti treniruotes, pasidaryti selfių su žaidėjais ir sėdėti pirmose eilėse. Dėl darbų gausos ir įsipareigojimų, planas liko neįgyvendintas. Kadangi tai – mano vaikystės svajonė, tikiuosi, kad šis „projektas“ išsipildys“, – sakė „radistas“ Jonas Nainys.

Simona Albavičiūtė-Bandita atskleidė, kad niekaip neišpildo pažado nusipirkti pianiną ir vėl juo skambinti, o radijo vedėjas, laidos „Emigrantai“ veidas Orijus Gasanovas pripažino, kad didžiausias jo 2015 metų noras – išsiųsti jaunesnę sesutę į aktorystės mokyklą Londone.

„Zip FM“ atstovai prasitarė, kad jau pirmą dieną sulaukė daugybės tikslų, kurių didžioji dalis – išties kilnūs. „Be abejo, pasitaiko ir netikėtų norų, pavyzdžiui, nusisiurbti riebalus, pasidaryti permanentinį makiažą ar nupirkti „panai“ Kamasutrą. Vis dėlto, visi tikslai bus apsvarstyti.“ 

Savo tikslus registruoti galima svetainėjė cr7.lt. Gruodžio 11 dieną bus paskelbta, prie kokio tikslo įgyvendinimo prisideda C.Ronaldo.

„Radistai“ ir Darius Motiejūnas / „Zip fm“ nuotr.