Naujame seriale „Rimti reikalai“ Gabrielė Malinauskaitė įkūnys aktoriaus Manto Vaitiekūno mylimąją

Serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelėje aktoriai Gabrielė Malinauskaitė ir Manto Vaitiekūno  / Organizatorių nuotr.
Serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelėje aktoriai Gabrielė Malinauskaitė ir Manto Vaitiekūno / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-13 11:35
AA

Šios intymios scenos lovoje tai kadrai iš didžiosios LNK televizijos rudens sezono naujienos – kriminalinio serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelės. „Jeigu jus laukiat atsakymo, kad dėl to mes su vyru riejamės ar dūžta indai, tai tikrai taip nėra. Mano tokia profesija, tai ką dabar man daryti?“ – juokiasi Gabrielė, paklausta ar sutuoktinis neprieštarauja dėl intymių scenų su kitais vyrais, kurias jai tenka vaidinti naujame kriminaliniame seriale.

Pasak garsios aktorės, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog intymios scenos yra sudėtingesnės ir reikalaujančios ypatingo pasiruošimo, iš tiesų taip nėra. „Gal žmonėms, kurie nevaidina, atrodo keista ta mūsų drąsa prisiliesti prie kito žmogaus, bet man tai atrodo normalus dalykas. Kaip kitaip suvaidinti mylinčią porą?“ – šypsosi G. Malinauskaitė.

Naujo serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelėje aktoriai Gabrielė Malinauskaitė ir Mantas Vaitiekūnas / Organizatorių nuotr.

Savo partnerei seriale antrina ir kolega Mantas Vaitiekūnas: „Gal kartais ir būna kažkoks momentas, akimirka, kai susimąstai, bet viskas dingsta nuspaudus Rec mygtuką. Žiūrovams gal kyla kažkokių minčių, toks ir yra tikslas...“.

Lietuviško kino žvaigždė ir teatro aktorius M. Vaitiekūnas „Rimtuose reikaluose“ įkūnys vieną pagrindinių vaidmenų – aštraus proto, karštakošį manipuliatorių Gabrielių. „Mano personažas – toks auksinio jaunimo palikuonis, mėgstantis prabangą, brangius rūbus, brangias mašinas. Šaltakraujis, momentais net labai žiaurus. Gali labai baisių dalykų pridaryti siekdamas savo tikslų. Įdomus jo augimas seriale – iš tokio šestiorkės, iš parankinio jis auga į šaltakraujį mafijos bosą, į cosa nostra“.

Naujo serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelėje aktoriai Gabrielė Malinauskaitė ir Mantas Vaitiekūnas / Organizatorių nuotr.

Tuo metu G. Malinauskaitė kriminaliniame seriale atlieka Gabrieliaus meilužės ir jo boso žmonos Julikos vaidmenį. Savo įkūnijamą personažą ji pati apibūdina kaip labai ryškią ir gudrią asmenybę. Gabrielė neslepia – tokia moteris kaip Julika realiame gyvenime, matyt, niekada nebūtų jos draugė, bet dėl to, kaip pati sako, tik įdomiau. „Man visą laiką buvo įdomus nusikaltėlių moterų pasirinkimas. Aplink tuos šulus visuomet būna tokios pigios moterys. Joms patinka prabanga, jos nori brangių dalykų, bet jos pačios yra dvasiškai skurdžios ir, panašu, jiems nereikia protingų moterų. Julikos aš dar iki galo neperprantu nei kaip Mantas, nei kaip Gabrielius. Gal ji iš tikrųjų yra labai protinga ir tik apsimeta tokia kvaila blondine, kuriai Gabrielius yra įrankis tikslams pasiekti“, – svarsto M. Vaitiekūnas.