Naujas duetas – Edgaras Lubys ir Gabija Veronika: pristato tai, ko Lietuvoje dar nebuvo

Gabija Veronika ir Edgaras Lubys / Edita Palme nuotr.
Gabija Veronika ir Edgaras Lubys / Edita Palme nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-14 13:34
AA

„Žengiame į vasarą su karščiu, aistra ir šiek tiek melodramos“, – taip įvardija savo naujausią kūrinį „Meilė – tik žaidimas“ žinomas dainininkas Edgaras Lubys, įrašęs šią Lotynų Amerikos ritmais alsuojančią dainą su argentiniečių kilmės atlikėja Gabija Veronika, kurią publika pažino TV projekte „Lietuvos balsas“.

Dainų autorius ir atlikėjas Edgaras Lubys sako, kad pirmiausia gimsta daina, o tada jis nusprendžia, atliks ją pats ar siūlys kitam atlikėjui. Bet kartais daina įkvepia dueto paieškoms. Prieš keletą metų Edgaras su Viliumi Alesiumi – Wiliux įrašė jau hitu tapusią dainą „Ten vasara“. Tai tapo įkvėpimu vis paieškoti muzikos pasaulyje dainininko, kuris papildytų dainą savitu skambesiu ir džiugintų muzikos gerbėjus nauja ir kartais netikėta žinomų balsų derme.

„Labai dažnai nutinka, kad kūrinys tiesiog išlaukia savo laiko. Parašiau šią dainą jau senokai ir tuomet maniau, kad galbūt ji tiks labiau kitam atlikėjui, nes jos nuotaika buvo tokia pietietiška, Lotynų Amerikos stiliaus. Šiemet vėl prie jos grįžau ir supratau, kad ji man patinka, tik reikia rasti, kas įkūnys tą nuotaiką“, – kartais netikėtus dainos kelius iki klausytojo atskleidžia aktyviai kuriantis dainų autorius ir atlikėjas. „Prisiminiau, kad man dėl bendradarbiavimo rašė argentiniečių kilmės dainininkė. Ir supratau, kad atėjo laikas mūsų bendram projektui.“

Gabija Veronika ir Edgaras Lubys / Edita Palme nuotr.

Argentiniečio ir lietuvės dukra, suspindusi TV projekte „Lietuvos balsas“, tiek komisijai, tiek publikai įsiminė savo pietietišku temperamentu. Gabija Veronika iškart susidomėjo Edgaro pasiūlymu atlikti dainą duetu. Juo labiau, kad šis kūrinys atspindėjo pietietišką jos prigimtį.

„Manau, kad šioje dainoje mes kiekvienas galėjome būti savimi. Man buvo džiaugsmas atlikti ją ne tik ispaniškai, bet dar ir argentinietišku dialektu. Lietuvoje tikrai niekas juo dar nedainavo“, – dalijasi patirtimi atlikėja, laisvai kalbanti abejomis savo gimtosiomis kalbomis.

„Gal tik Edgarui teko iššūkis sudainuoti ispaniškai. Bet jam puikiai pavyko. Tikiu, kad publikai patiks šis aistra alsuojantis kūrinys. Juk mes, lietuviai, kai gauname vasarą daugiau saulės ir karščio, būname visai kitos nuotaikos nei niūrią ir tamsią žiemą.“

Muzikos gerbėjams pristatydami bendrą kūrinį „Meilė – tik žaidimas“ Edgaras ir Gabija Veronika kviečia pasiduoti žaismingumui ir pasimėgauti vasara, kurios Lietuvoje taip ilgai laukiame ir taip trumpai ją turime.

„Įrašinėdami dainą juokavome, kad ji primena Lotynų Amerikos melodramų, muilo operų garso takelius. Santykiai, aistra, drama, ryškios emocijos ir laisvai besiliejantys jausmai. Vaizdo klipas, kuris dabar montuojamas, tai dar ryškiau atsispindės. Ten bus viskas, ką įsivaizduojame, kai kalbama apie Argentiną: tango, sodrios spalvos, karštis, aistra ir paslaptis“, – pasakoja greitu laiku ir vaizdo klipą publikai pristatysiantis duetas.

Edgaras ir Gabija Veronika kviečia gerbėjus įvertinti, kaip jų balsai ir skirtingos prigimtys susijungė dainoje „Meilė – tik žaidimas“.

Gabija Veronika ir Edgaras Lubys (7 nuotr.)
+1
ŽMONĖS svečiuose - Gabija Veronika ir Edgaras Lubys (12 nuotr.)
+6