Naujas duetas: Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Inga Budrienė ėmėsi organizuoti krikštynas

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Inga Budrienė/Organizatorių nuotr.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Inga Budrienė/Organizatorių nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2020-03-10 20:01
AA

Dainininkė ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kartu su švenčių organizatore Inga Budriene pristato naują bendrą projektą – „Krikštynų pasaka“. Praeitą vasarą susibūrusios į komandą, žinomos moterys kartu nusprendė organizuoti krikštynas.

N. Pareigytė-Rukaitienė pasakojo, kad šis duetas gimė visai netikėtai: praeitą vasarą kartu su I. Budriene joms teko organizuoti dviejų sesučių krikštynas.

„Inga yra savo srities profesionalė, todėl krikštynų metu kiekviena detalė buvo apgalvota iki smulkmenų, o iš detalių gimė graži visuma. Aš taip pat savo ruoštu pasistengiau, kad svečiai neliūdėtų, vaikai ir tėvai būtų užimti. Nors bendrų renginių esame turėjusios ir anksčiau, tai buvo mūsų pirmosios krikštynos. Manau, pirmas blynas neprisvilo ir išėjo tikrai labai graži šventė", – pasakojo Nijolė.

Pasak atlikėjos, būtent po šių krikštynų jai ir I. Budrienei kilo mintis pradėti bendrą veiklą – „Krikštynų pasaka“.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

„Krikštynų vedimas man yra nauja patirtis, visai kitokia šventė, kuri sukelia itin jaukias emocijas", – sakė N. Pareigytė-Rukaitienė.

Atlikėja nepamiršta, kad krikštynos yra su religija susiėjusi šventė ir būtent todėl jai tai yra taip artima. „Mano tėvai ir aš esu tikinti, todėl nuo mažų dienų augau tikėjimą puoselėjančioje šeimoje. Žinoma, kai vaikas užauga, jis gali pasirinkti ar nori būti tikinčiu ar ne, tačiau man atrodo, kad tėvų pareiga yra vesti savo vaikus tikėjimo keliu, o krikštynos yra viso to pradžia, kai jam suteikiamas pirminis tikėjimas ir dangaus apsauga".

 

Nijolės Pareigytės-Rukaitienės ir Ingos Budrienės „Krikštynų pasaka“/Organizatorių nuotr.

Kartu su švenčių organizatore Inga Budriene pradėjusi naują veiklą, Nijolė kolegei negaili komplimentų ir teigia, kad Inga savo darbą išmano „daugiau nei šimtą procentų“, o tai yra vienas iš svarbiausių aspektų kartu kuriant bendrą veiklą.

„Kartu su Inga turime jau paruoštą ir patikrintą programą. Nenorime piršti ir parduoti savo paslaugos tik dėl pinigų, kadangi užsakymų turime ir taip, tačiau tiek man tiek Ingai būtent krikštynų šventė yra itin artima. Inga turi būrį vaikų, aš taip pat esu atsakinga mama, tad krikštynų organizavimas mums teikia vieną malonumą", – atviravo Nijolė.

Inga Budrienė „Krikštynų pasaka“/Organizatorių nuotr.

Žinoma dainininkė neslepia, kad krikštynos nėra pigi šventė, kurios dažniausiai vaikai neatsimena. Nijolė savo dukros Patricijos krikštynas organizavo, kai jai dar nebuvo metukų, tačiau teigia, kad nors ir vaikas neatsimena šventės, tai vis tiek lieka nuostabiomis akimirkomis, kurios sugula į nuotraukų albumus ar vaizdo įrašus.

„Nežinau, ar svarbu kokio amžiaus yra vaikai. Anksčiau juos krikštydavo vos gimusius. Manau, tai yra tėvelių pasirinkimas, kada ir kokią šventę jie norės padovanoti savo vaikams. Iš asmeninės patirties žinau, kad kai šeimoje atsiranda atžala – sau gaili, tačiau vaikui atiduosi viską, todėl svarbiausia tai daryti iš širdies ir jeigu nėra galimybės, pompastika nebūtina", – teigė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

 

Nijolės Pareigytės-Rukaitienės ir Ingos Budrienės „Krikštynų pasaka“ (7 nuotr.)
+1