4-asis „Editos“ numeris + dovana žurnalas „Mano sodas“

2013 m. / Nr. 4 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
2013 m. / Nr. 4 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2013-04-04 10:42
AA

Pasirodė naujas „Editos“ numeris, su kuriuo gausi dovaną – spalvingą žurnalą „Mano sodas“.

Jame – vertingi patarimai ne tik rimtiems sodininkams, bet ir vos kelis gėlių vazonėlius puoselėjantiems miestiečiams. O balandžio mėnesio „Editoje“ – daug įdomių ir naudingų straipsnių.

Kaip visada – naujausios mados tendencijos ir idėjos, kuo atnaujinti savo garderobą. Sužinosi, kaip išsirinkti tikrai tinkančią liemenėlę, kas dainininkę Jurgą Šeduikytę iš Maskvos parviliojo į Lietuvą, ar tikrai ideali mama – tik ta, kuri kalba prancūziškai. Balandžio numeryje kaip niekad daug vietos skirta kūnui. Mat pavasaris – palankiausias metas išsivalyti organizmą. Iki šiol manėme, kad tai – nemalonus procesas: badavimas, klizmos ir pan. Bet mes suradome jogos instruktorę Rasą Teišerskienę, kuri su visomis „Editos“ skaitytojomis dalinasi savo sukurta programa, kaip organizmą valyti ramiai, su malonumu ir labai veiksmingai.

Dar naujojoje „Editoje“ perskaitysi per dešimt tikrų lieknėjimo istorijų, rasi vertingų dietologės Eglės Kliukaitės patarimų. O gal sudomins Kristinos Jasudaitės kelionių įspūdžiai? Jei nuolat suki galvą, ką paruošti kasdienei vakarienei, idėjų ieškok naujame žurnalo numeryje. Ir tai – tikrai dar ne viskas, ką perskaitysi balandžio mėnesio „Editoje“...   

Žurnalas „Mano sodas“

 

 

 

Pirkdamos „Editą“, dovanų gausite žurnalą „Mano sodas“