Naujas interneto hitas: dėmesio centre – ne merginų sužadėtuvės, o tai išvydusios moters reakcija

Dviejų merginų sužadėtuvių nuotrauka tapo interneto sensacija dėl pašalinės moters reakcijos / „Twitter“ nuotr.
Dviejų merginų sužadėtuvių nuotrauka tapo interneto sensacija dėl pašalinės moters reakcijos / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-20 16:32
AA

Praėjusį savaitgalį Meno institute Čikagoje susižadėjo dvi įsimylėjusios merginos, o jų sužadėtuvių nuotrauka greitai apskriejo internetą dėl vienos detalės – romantiškos akimirkos epicentre atsidūrusios pašalinės moters reakcijos.

Teisės studentė Jessica Rodriguez (25 m.) šeštadienį po ketverių metų draugystės pasipiršo savo draugei Chelsea Miller (26 m.).

Jessicos bičiulis Edas Sanchezas tuo metu taip pat buvo Meno institute Čikagoje ir nufotografavo romantišką akimirką.

Tačiau į kadrą, kuriame Jessica mauna žiedą ant Chelsea piršto, pateko ir su porele visiškai nesusijusi vyresnio amžiaus instituto lankytoja, kuri kaip tik tą akimirką buvo prisėdusi ant kėdės priešais ir tapo jų sužadėtuvių liudininke – moteris labai nuoširdžiai džiaugėsi dviejų homoseksualių merginų meile.

Šia nuotrauka Jessicos brolis Carlosas pasidalijo savo „Twitter“ paskyroje ir ji greitai apskriejo internetą.

„Tiesiog esu be galo laimingas, kad pozityvi LGBT nuotrauka išplito po internetą. Ne kiekvieną dieną kas nors panašaus į tai sulaukia tokios pozityvios aplinkinių reakcijos, – portalui „BuzzFeed“ sakė Jessicos brolis. – Ta miela moteris taip gražiai sureagavo. Absoliučiai nuostabu matyti tiek daug meilės, sklindančios iš pašalinio žmogaus.“

Viena iš nuotraukos herojų Jessica sakė iš pradžių nė nepastebėjusi, kad aplink jas su Chelsea apskritai buvo daugiau žmonių – tai buvusi tokia nuostabi jų dviejų akimirka, kai daugiau neegzistavo niekas kitas.

„Nemanau, kad mudvi apskritai ją ten pastebėjome – buvome tokios susijaudinusios, – News.com.au sakė Jessica. – Peržiūrinėjom nuotraukas, kurias padarė mano draugas Edas Sanchezas, ir aptikome tą brangakmenį su jos miela reakcija. Tai tą nuotrauką padarė dar ypatingesnę.“