Naujas I.Stonkuvienės ir B.Tiškevič projektas: „Daugeliui mūsų duetas gali pasirodyti keistas“

Beata Tiškevič ir Indrė Stonkuvienė / Martyno Rudzinsko nuotr.
Beata Tiškevič ir Indrė Stonkuvienė / Martyno Rudzinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-16 10:33
AA

„Daugeliui mūsų duetas gali pasirodyti keistas, nes mes tokios skirtingos, bet iš tikrųjų, daugeliu atveju mes labai panašios“, – sako televizijos laidų vedėjos bei turinio kūrėjos Indrė Stonkuvienė ir Beata Tiškevič. Būtent jos pirmą kartą suvienijo jėgas bendram projektui – tinklalaidei „Mudvi“.

Kaip manot, kodėl daug kas nustemba išgirdę, kad Indrė ir Beata yra draugės ir dar labiau – kuria tinklalaidę?

Beata: Aš pati nustembu nuo to, kad jie nustemba! Taip, galbūt mes su Indre turim skirtumų: Indrė man visada atrodė aktyvesnė, energingesnė už mane ir optimistiškesnė. Šiose tinklalaidėse kaip tik turėsime progą panagrinėti, kokie tie skirtumai ir rasti panašumų. Nors panašumai man kaip ant delno – mes gyvenime esame mačiusios iššūkių ir sugebėjome juos transformuoti taip, kad jie mums dar ir į gerą išeitų. Indrė jau kurį laiką sportuoja, maudosi šaltame vandenyje, man toks diskomfortas, savo baimių nugalėjimas, fiziniai iššūkiai taip pat nesvetimi, – šie dalykai tapo mūsų naujo projekto ašimi.

Indrė: Žmonėms tikrai atrodo, kad mes esam labai skirtingos. Ir tai tiesa. Bet tuo pačiu mes ir panašios, nes užsiimam iš esmės panašiomis veiklomis. Mes abi labai mylime savo projektus ir jaučiame didžiulę atsakomybę ir svarbą kalbėti drąsiai bei užtikrintai. Manau, kad būtent tai yra pagalba moterims. Susidūrus su tam tikra sudėtinga situacija dažna moteris net pati nesuvokia, kas su ja vyksta, o mes sakome, kad viskas yra normalu, kad ji ne kosmonautė, ji nėra vienintelė.

Indrė Stonkuvienė ir Beata Tiškevič / Martyno Rudzinsko nuotr.

O kaip iš vis kilo mintis kurti kartu tinklalaidę?

Indrė: Mūsų pažintis su Beata įvyko netikėtai prieš eilę metų. Tuo metu aš dalyvavau vienoje laidoje, kurios vedėja buvo Beata. Buvau įsitikinusi, kad ji labai šalta ir tikrai ne ta lipšnuolė, bet ji pati parodė iniciatyvą ir priėjo prie manęs. Iš karto smagiai paplepėjome, apsikeitėme kontaktais, o po to vedė daug kavos popiečių.

Mes kalbėjomės ne apie paviršutiniškus dalykus, o apie tuo metu vyraujančias opias gyvenimo problemas, giluminius skaudulius. Dabar galiu pasakyti, kad mes viena kitos gyvenimuose atsirandame tada, kai būna sunkiausia, viena kitos to neprašydamos, o tiesiog intuityviai. Visi tie gydomieji pokalbiai mus labai suartino. Jau prieš kažkur porą metų man kilo mintis daryti kažką bendro ir tik šiandien su dar daugiau patirčių bagažo išleidome į pasaulį mūsų tinklalaidę „Mudvi“.

Indrė Stonkuvienė ir Beata Tiškevič (33 nuotr.)
+27

Pirmoji tinklalaidės tema – iššūkiai. Kodėl pasirinkote būtent tokią pirmą temą? Galbūt šiuo metu susiduriate su iššūkiais?

Indrė: Tikrai taip. Šiuo metu iššūkiai yra neatsiejami nuo mūsų gyvenimo ir nuo šio tarpsnio. Mes abi analizuojame, dirbame su savimi ir sąmoningai bandome save išmesti iš komforto zonos ribų. Kiekviena įveikta baimė ar kompleksas tai vidinės mažos pergalės, kurias galima švęsti kiekvieną dieną.

Beata: Didžiąją gyvenimo dalį buvau labai jautrus ir bailus žmogus. Nemokėjau plaukti, vairuoti, neidavau net į pirtį – vengiau naujų iššūkių, kūno pojūčių. Tos mano baimės vis augo, kol išaugo taip, kad ėmiau bijoti savo svajonių įgyvendinimo, bendravimo su žmonėmis ir paties gyvenimo. Sustojau, užsidariau ir kenčiau nerimo priepuolius.

Tuomet man labai padėjo pasiryžimas įveikti dalį savo baimių: pradėjau sportuoti, nušokau nuo 55 m tilto su guma, leidausi į solo kelionę po Europą, gyvenau hostelio kambaryje su 16 kitų žmonių. Kai pamačiau, kad puikiausiai galiu su visu tuo susitvarkyti ir įveikti savo baimes, nesustojau: toliau leidžiuosi į akistatą su baimėmis, diskomfortu ir iššūkiais. Man tai geriausias būdas jaustis gyvai, žinoti, kad gyvendama išnaudoju beveik visą savo potencialą ir, kad neatsisakau savo idėjų ir svajonių vien dėl to, kad bijau. Baimė – man ne pasiteisinimas.

Ko klausytojai gali tikėtis iš jūsų dueto?

Beata: Mūsų sugalvotas formatas yra toks: atviri, drąsūs pokalbiai mums rūpimomis temomis ir iššūkiai. Kiekviena laida turės savo iššūkį, kurio metu mes su Indre leisimės į kokį baimę ar diskomfortą keliantį nuotykį ir parodysime tai žiūrovams.

Indrė: Svarbiausia misija ir noras tikriausia ir yra, kad kiekvienas kas kartą išsineštų ir pasiimtų kažką naudingo sau. Norime, kad mūsų tinklalaidė pakrautų gera energija ir noru pradėti veikti, kurti. Kaip sakoma, kad nauda būtų ilgalaikė.

Pirmoji tinklalaidės serija: