Naujas įvaizdis: vestuvėms besiruošiantis dainininkas Justinas Bieberis pakeitė šukuoseną

Justinas Bieberis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Justinas Bieberis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-10 18:55
AA

Vos po mėnesį trukusios draugystės JAV atlikėjas Justinas Bieberis (24) susižadėjo su modeliu Hailey Baldwin (21). Dainininkas paprašė gražuolės rankos restorane.

Pasak kelių liudininkų, Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin susižadėjo Bahamuose. Justinas savo mylimosios rankos paprašė šeštadienio vakarą. Sužadėtinius pasveikino jų tėvai.

Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / Vida press nuotr.

Nors oficialios vestuvių datos sužadėtiniai dar nepaskelbė, tikima, kad žaibiškos sužadėtuvės gali virsti ir žaibiškomis vestuvėmis. Hailey Baldwin teta, garsioji kino aktorė Kim Besinger jau atskleidė ir būsimas šventės pamerges.

„Bus labai smagu. Alaia ir Ireland, jos bus vestuvių ceremonijos dalis. Patikėkite manimi, tai yra taip nerealu! Viskas labai miela, aplink mus tvyro laimė. Mes gyvename labai smagiomis nuotaikomis“, – sakė K. Besinger.

Pora šiuo metu vieši Niujorke ir atrodo įsimylėję kaip niekada. Justinas Bieberis dėl savo sužadėtinis ryžosi netgi pakeisti įvaizdį. Pastaruoju metu dainininką buvo galima matyti suveltais, išsidraikiusiais plaukais. Tačiau šis įvaizdis ne itin patiko Hailey. Sužadėtiniai neseniai paparacų buvo užfiksuoti vienoje Niujorko kirpyklų. J. Bieberiui buvo patrumpinti plaukai ir suteiktas panašus į šios vasaros topo bob sušukavimas.

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.

Justinas Bieberis / „Scanpix“ nuotr.