Naujas Monikos Linkytės augintinis – nykštukinis pudelis: išrinko vardą su cinkeliu

Monika Linkytė / Socialinių tinklų nuotr.
Monika Linkytė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-04 13:23
AA

Monika Linkytė prieš kelias savaitės įsigijo nykštukinio pudelio veislės kalytę. „Rinkausi būtent tokį šuniuką, kurį galėčiau visur vedžiotis kartu“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Monika.

Monika Linkytė sako, kad tai nėra pirmasis jos augintinis. Vaikystėje ji augino šunytę Čipą, kuri buvo geras ir mylimas šuo. Pradėjus siekti muzikinės karjeros ir išvykus iš Lietuvos, svajonę apie augintinį Monikai teko kuriam laikui pamiršti.

„Visada žinojau, kad kai gyvenimas pasidarys sėslesnis, norėsiu auginti šunį. Anksčiau tokios galimybės nebuvo, nes gyvenau tarp Londono ir Lietuvos. Mano gyvenimo tempas buvo itin greitas. Tiesa, jis nėra lėtas ir dabar: kūryba žydi, idėjų pilna galva, o rudeniop laukia net du televiziniai projektai“, – pasakoja Monika.

Monika Linkytė / Socialinių tinklų nuotr.

Pasak dainininkės, šuniuko įsigijimas nebuvo spontaniškas sprendimas. „Daug apie tai galvojau, man svarbu, kad gyvūnas augtų ir gyventų apsuptas meilės bei dėmesio. Rinkausi būtent tokį šuniuką, kurį galėčiau visur vedžiotis kartu“.

Prieš mėnesį išpildžiusi savo seną svajonę ir įsigijusi nykštukinio pudelio veislės kalytę, Monika ją pavadino gana neįprastu augintiniui vardu – Birute.

„Norėjau, kad vardas būtų su cinkeliu. Birutė iškart prilipo. Ji žaisminga ir mėgsta padūkti, tačiau iš esmės yra genėtinai rami“, – apie trijų mėnesių šunytę pasakoja atlikėja. Augintinė reikalauja nemažai dėmesio ir yra itin draugiška.

Atrodo, kad ji tobulai subalansuota mano gyvenimo ritmui“, – šypteli Monika.

Monika Linkytė / Socialinių tinklų nuotr.
Monika Linkytė (49 nuotr.)
+43