Naujas pavasariškas „Editos“ numeris – jau prekyboje!

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-03 12:05
AA

Dienos ilgėja, šyla orai, vis garsiau čiulba paukščiai... Pavasariu kvepia ir naujasis „Editos“ numeris! Ką jame rasite?

Puikią numerio temą „Lieknėkime be vargo!“. Egzistuoja galybė mitybos teorijų, kurios žada tobulas kūno linijas ar papildomų kilogramų kartėlį. Tik raktas į sėkmingą lieknėjimą yra ne kalorijų lentelės ar dietos, o nusiteikimas ir pasiryžimas keisti gyvenimo būdą.

Be galo šiltą ir atvirą operos solisto Kosto Smorigino interviu apie šeimą ir moteris. Pašnekovas įsitikinęs, kad moterys turi galių: „Išmintinga moteris gali pasiekti viską, ką nori, o vyrui atrodys, kad taip buvo planuota nuo pradžių. Lenkiu galvą prieš visas pasaulio moteris, nes be jų nebūtų mūsų.“

Aktualią sveikatos temą „Gyvybę gali išgelbėti tyrimas“. Deja, daugelis nesirūpiname savo sveikata, kaip derėtų. Pagal sergamumą ir mirštamumą nuo gimdos kaklelio vėžio Europoje Lietuva yra 2-oje vietoje po Rumunijos. Medikų teigimu, ši liga nusineštų 60 proc. mažiau moterų gyvybių, jeigu kartą per metus pasitikrintų pas ginekologą.

Psichologinių straipsnių „Mitai ir tiesos apie tai, kodėl dirbame“, „Džiaugsmas ir kasdienybė“, „Du veidai. Pasyvioji agresija“, kurie padės geriau pažinti tiek save, tiek kitus.

Skirkite laiko sau ir pasidomėkite pavasario mados ir grožio tendencijomis. Šį sezoną madingiausios gaivios gamtos spalvos.

Žurnale gausu naudingų patarimų apie veido ir rankų priežiūrą, kad pavasarį pasitiktume pasitikinčios savimi ir gražios.

Naujajame numeryje – net 3 rubrikos valgių receptų: iš sėklų, iš violetinės spalvos daržovių, iš lakštinės tešlos. Gaminkite, ragaukite ir vaišinkite!

Na, ir kaipgi be dovanų – šį mėnesį užkietėjusioms gėlininkėms parengėme specialų 24 puslapių priedą „Namuose – pavasaris!“. Jame rasite gausybę patarimų apie gėlių sodinimą ir priežiūrą.