Naujas posūkis V.Siegel ir L.Suodaičio dramoje: pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis  / BNS Foto nuotr.
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-18 17:26
AA

Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio šeimos dramoje – naujas svarbus posūkis. Paaiškėjo, kad policija dėl galimo smurto namuose pradėjo antrą ikiteisminį tyrimą.

Apie tai Laurynas Suodaitis prisipažino antradienį duodamas interviu LNK laidoje „Labas vakaras, Lietuva“.

„Esu informuotas, kad yra pradėtas pagal tą patį straipsnį ikiteisminis tyrimas ir praėjusios savaitės pabaigoje aš tame tyrime buvau pripažintas nukentėjusiuoju“, – LNK laidoje kalbėjo L.Suodaitis.

Paklaustas dėl ko nukentėjo, vyras paaiškino: „Lygiai dėl to paties, dėl ko buvau apkaltintas pats – tai yra smurtas artimoje aplinkoje.

Žmonės.lt primena, kad pirmiausia dėl smurto artimoje aplinkoje į policiją kreipėsi V.Siegel-Suodaitė, o vėliau ir pats L.Suodaitis. Moteris policiją į namus iškvietė tuo metu, kai jos vyras buvo išvykęs į ligoninę apžiūrai irgi dėl galimai patirtų sužalojimų. Taip pat L.Suodaitis davė kraujo, kad būtų patvirtintas jo blaivumas.

Vyras prisipažino, kad šeimoje jau anksčiau buvo užuominų, kad jo atžvilgiu gali įvykti tai, kas įvyko balandžio 4-ąją. „Buvo užuominų apie kaltinimus smurtu, apie visuomenės dėmesį tokiems atvejams ir kaip sudėtinga vyrams paskui iš tokių kaltinimų išlipti“, – pasakojo L.Suodaitis.

Laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ vyras paaiškino, kad pats dėl patirto smurto į policija galėjo kreiptis tik po to, kai išėjo iš areštinės. „Mano kreipimasis į policiją įvyko po to, kai išėjau iš areštinės. Tada buvo atlikti visi procedūriniai veiksmai. Kadangi buvo daug medžiagos iš to vakaro, buvo pateiktas mano pareiškimas, kurį įvertinę pareigūnai nusprendė, kad pakanka duomenų pradėti ikiteisminį tyrimą“, – LNK laidoje pasakojo L.Suodaitis.

Paklaustas, kokie tai duomenys – ar tai yra matomi sužeidimai ant kūno, V.Siegel sutuoktinis patvirtino, kai tarp tų duomenų yra ir tai.

Į klausimą, ar turi ginklų, L.Suodaitis atsakė: „Turėjau“. Ir patikino, kad šiuo metu jų neturi. „Kai prasideda baudžiamoji byla, ginklai, pagal visas taisykles, yra sulaikomi policijoje“, – laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ sakė L.Suodaitis.

Laurynas Suodaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Konfliktas Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio namuose įvyko balandžio 4 d. apie 21 val. 49 min. Moteris informavo, jog vyras žodinio konflikto metu sudavė kelis smūgius į galvos sritį, balandžio 5 dieną pranešė Vilniaus policijos atstovas Tomas Bražėnas.

Vis dėlto V.Siegel iškvietimą gavę pareigūnai L.Suodaičio namuose nerado. Vyras tuo metu buvo išvykęs į ligoninę. Kaip dabar aiškėja – irgi dėl galimai patirto smurto artimoje aplinkoje.

L.Suodaitis į Vilniaus policijos komisariato areštinę buvo uždarytas balandžio 4-ąją, kur kitą dieną buvo apklaustas ir tą pačią popietę paleistas.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmai tuomet tenkino prokuroro prašymą ir įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – įpareigojimą 2 mėnesius gyventi atskirai (skyriumi) nuo nukentėjusiosios, pranešė prokuratūra.

Išėjęs iš areštinės, Laurynas Suodaitis davė komentarą žiniasklaidai, kuriame akcentavo, jog prieš savo žmoną Viktoriją nėra pakėlęs rankos.

„Noriu padėkoti pareigūnams už labai aktyvų darbą, civilizuotą požiūrį. Advokatas įspėjo, kad viskas jau viešoje erdvėje, noriu pasakyti, kad savo žmonos esu ranka gyvenime nelietęs, nesu leidęs net šiurkštesnio žodžio pasakyti“, – žiniasklaidai teigė Laurynas Suodaitis.

Pati Viktorija instagrame rašė: „Esu sukrėsta, šoke, pažeminta. Daugiau negaliu nieko kol kas parašyti. Kiekvienas žodis dabar – neapsakomai sunkus. Atima visas jėgas. Tenoriu padėkoti medikams už pagalbą ir pareigūnams už greitį.“

Praėjus kelioms dienoms, V.Siegel pasidalijo dar viena žinute: „Bandau susiimti. Stengiuosi kiek galiu, bet nepavyksta. Aš bijau. Bijau visko. Prabust, eit miegot, išeit į lauką. Tas antradienis – juodžiausia diena mano gyvenime.

Meilė virto skausmo upe, o aš supratau, kad buvau apgauta, nes tikėjau žmogum, kuris ne tik to nevertas, bet jam viskas buvo tik žaidimas. Kaip ir dabar, viešai prieš kameras, žiniasklaidą, visus. Lygiai toks, kokiame buvau įvelta ir aš tiek metų. Jei ne mano vaikai – to tikrai neatlaikyčiau ir jis tai žino, tuo naudojasi. Skausmas, kuris liko, man jau darosi nebepakeliamas, jo nelinkėčiau niekam. Tai labai baisu, bet pasirodo jam – tai džiaugsmą kelia.“

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba