Naujas Rimvydo Širvinsko-Makaliaus biuras: pas vadovą... ant sūpynių!

Rimvydas Širvinskas-Makalius
Rimvydas Širvinskas-Makalius
Daiva Kaikarytė
Šaltinis: „Žmonės“
2018-11-10 19:23
AA

Visiems žinomas posakis „pas vadovą ant kilimėlio“ kelionių organizatoriaus Rimvydo ŠIRVINSKO-MAKALIAUS (27) naujame biure įgavo naują pavidalą. Ne ant kilimėlio – ant sūpynių! Taip: garsiojo Makaliaus kabinete pakabintos žavingos sūpynės.

Ne tik sūpynės – naujame biure Rimvydo laukė kitas netikėtumas: iki šiol jis neturėjo savo darbo kabineto, o dabar teks prie tokio jaukintis. Juokiasi, kad nežino, kaip pripras, nes su komanda koja kojon dirbo vienoje erdvėje. 

Makaliaus biuras stebina interjero sprendimais

Kam tas naujas biuras, juk šiais laikais žmonės užsisakyti kelionės neina į kelionių agentūrą?

Rimvydas norėjo, kad jo komanda puikiai jaustųsi, – per Vilnių, Kauną ir Klaipėdą darbuotojų yra virš 40, o su visame pasaulyje dirbančiais gidais – 70. Be to, senajame biure kolektyvas jau nebetilpo – verslas plečiasi, o naujo darbuotojo net nebuvo kur pasodinti. Naujuose „Makaliaus“ namuose akį džiugina ne tik šviesios didelės erdvės, puikus jų dizainas, bet ir tai, kad atsirado galimybė darbuotojams dar labiau susidraugauti: viskas sudėliota taip, kad pietauti ar atsipūsti žavingoje terasoje visi galės kartu, o ne išsilakstyti kas kur.

Kraustynės į erdvų naują biurą Rimvydą paakino peržvelgti nueitą kelią.

„Pažvelgus atgal, darosi ne gera, o baisu – juk kasmet didėja atsakomybė. Kitąmet bus dešimt metų, kai buvo sukurtas „Makaliaus“ tinklalapis. Viskas prasidėjo tarsi nuo pokšto, kai pats keliavau ir dalijausi informacija. Tikrai nenorėjau būti verslininku, geriausiu atveju – kelionių tinklaraštininku ar dirbti samdomą darbą kelionių agentūroje. Kita vertus, su iššūkiais įdomiau gyventi“, – sako Rimvydas.

Makaliaus biuras stebina interjero sprendimais

Šis žmogus susijęs su atostogomis, kelionėmis, švente – kaip tai dera su statybiniais rūpesčiais įrengiant biurą?

Už tai Rimvydas dėkingas verslo partneriui, „Makaliaus“ vykdomajam direktoriui Dariui Lebedzinskui.

„Nenorėjau, kad Rimvydas apsikrautų žemiškais rūpesčiais, nes tai žlugdo kūrybiškumą. Aš pats ilgus mėnesius pabendravęs su statybininkais panorau atostogų“, – juokiasi Darius. 

Naujas Makaliaus biuras (20 nuotr.)
+14