Naujas sezonas: pradedame nuo kojų

Tamprės ir kojinės / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Pavasarinę spintos pertvarką pradėkime nuo mažų daiktelių. Pavyzdžiui – kojinių ir tamprių. Jos daug nekainuoja, neužima vietos, nepasmerkia kančioms (kurias rinktis?!), nes galima pirkti ir porą, ir trejetą. Be to, tai – labai madinga sezono detalė, kurią siūlo visi didieji ir mažesni mados namai.

Tamprės. Į madą vėl grįžta tamprės. Kadangi žvaigždės jau senokai laksto gatvėmis su jogos ir pilateso kelnėmis, dizaineriai nutarė kiek sutaurinti ir legalizuoti patogų rūbą. Vis dėlto tamprės išsaugojo sportinę dvasią: jos, stilingiausios, priekyje turi siūlę ar jos imitaciją ir nėra slepiamos po drabužiais.

Tamprės / Vida Press nuotr.

Tamprės „plius“. Kartais tamprės nešiojamos po sijonais ar suknelėmis. Vienu atveju tai būna noras sukurti stilingą derinį. Kitu – irgi. Tik dar galima pridėti, kad čia be tamprių jau neišsiversi: šiemet daug sijonų turi tokius gilius skeltukus ar yra taip sukirpti, kad po jais būtina ką nors „pasivilkti“.

Tamprės / Vida Press nuotr.

Nėriniai. Karšta sezono mada – nėrinių kojinės ir tamprės. Pastarosios gali būti bet kokios spalvos, o štai kojinėms rekomenduojama „vestuvinė“ balta. Matyt, dizaineriams norisi, kad tie tinklai būtų labiau infantilūs, nei erotizuoti.

Tamprės / Vida Press nuotr.

Juodos. Gal kažkam ir pasirodys, jog juodos pėdkelnės – ne nauja. Bet iš tiesų tokių vaiskių kojinių jau senokai nebuvo ant podiumo, nes pastaruosius keletą metų vyravo matinės. Be to, labai stilinga daryti tai, ko anksčiau niekas nedarė: šias kojines nešioti su vasarinėmis suknelėmis.

Tamprės / Vida Press nuotr.

Margos. Ryškiaspalvės ar margintos pėdkelnės irgi žinomas daiktas. Bet keliais atvejais jos atrodys originaliai. Pirma, jei jas derinsime su lengva suknute. Antra, jeigu jos pakeis tampres ir bus mūvimos po permatomais sijonais, kurie labai madingi šį sezoną. Trečia sąlyga – ryškiosios kojinės turi būti nešiojamos ne su sportbačiais ar bateliais, o su basutėmis.

Tamprės / Vida Press nuotr.

Ilgos. Aišku, kad jos mūvimos ne iš reikalo. Tai galinga stiliaus detalė, todėl kojinės dažniausiai būna dryžuotos, visaip margintos, net su kokiu nors faktūriniu dekoru. Tačiau toks aksesuaras pavojingas netobulų kojų savininkėms. Tad yra ir juodų, kurios gražiai lieknina kojas.

Tamprės / Vida Press nuotr.

Trumpos. Ne pirmą sezoną pastebima tendencija išlieka ir šiemet. Jeigu turite kokių nors įdomesnių puskojinių, galite drąsiai jas mūvėti su basutėmis.

Tamprės / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau