Vilniaus „Siemens“ arena pristato naujo sezono renginius ir jaukią erdvę „COZY by Siemens arena“

Koncertas „Siemens arenoje“ / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Koncertas „Siemens arenoje“ / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-08-30 10:58
AA

Vilniaus „Siemens“ arena pradeda 15-ąjį renginių sezoną ir žada ne vieną naujovę. Be ryškių arenoje pasirodysiančių atlikėjų ir „stiprių“ renginių, sostinės arena pristato naują, kompaktišką ir jaukią erdvę „COZY by Siemens arena“, be to, šiuo metu atnaujinama ir krepšinio aikštelė.

„Pernai bėgome maratoną, šiemet sezonui pasirinkome serialų tematiką. Tokios asociacijos nėra atsitiktinės. Ruošdamiesi naujajam sezonui, dėliodami renginių tinklelį, kuris vis pildosi kokybiškais renginiais, pamatėme, kad 2018/2019 metų sezonas bus kaip serialas: su savo charakteriu, ryškiais veikėjais. Čia bus ir dramų, ir intrigų, ir džiaugsmo ašarų, ir aistrų, ir konkurencinių kovų, – sako Vilniaus „Siemens“ arenos vadovas Andrius Žiauberis. – Kaip serialų mylėtojai laukia naujo sezono ar naujos serijos, taip ir mes laukiame mėgstamo atlikėjo pasirodymo ar mylimos komandos rungtynių. Gerai, kad mūsų serialo naujos serijos ilgai laukti nereikės – renginių tinklelis stipriai užpildytas.“

Oficialiai 15-asis arenos renginių sezonas prasidės rugsėjo 9 d. draugiškomis rungtynėmis tarp Lietuvos ir Latvijos krepšinio rinktinių. Švęsti dar vieną pradžią arena kviečia kartu. Staigmenos ir siurprizai lauks ne tik į areną stebėti rungtynių susirinkusių krepšinio aistruolių, bet ir praeivių. Naujo sezono atidarymo proga šalia arenos, lauke, bus pastatyti batutai, lauks kitos pramogos. Lauke pramogauti nemokamai kviečiami visi.

Planuojama, kad Vilniaus „Siemens“ arenoje ateinantį sezoną įvyks ne mažiau nei 100 renginių. Dar šiemet pirmą kartą arenoje bus parodytas Oskaro Koršunovo spektaklis „Išvarymas“, vyks amerikiečio Jacko White‘o koncertas, žiūrovus linksmins Jimmy Carras, Emilis Vėlyvis surengs skandalingąjį šou „Zero Live Show“, skambės miuziklai „Mindaugas Karalius“, „Eglė Žalčių karalienė“, „Čikaga“ bei roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“, virs bušido kovos, naujausią koncertinę programą su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristatys Linas Adomaitis, koncertuos Kastytis Kerbedis, Mantas Jankavičius, Merūnas, vienintelį dvidešimtmečio koncertą surengs „Skamp“.

Jau žinoma, kad antroje sezono pusėje „Siemens“ arenoje bus itin gausu geriausių ir populiariausių pasaulyje šou. Sostinės arena vėl virs „Disney“ pasauliu, kuomet joje apsigyvens daug mažųjų dėmesio sulaukiantis „Disney On Ice“ šou „Stebuklinga pasaka“. Arenoje vyks projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalas. Pavasarį bus parodytas Lietuvoje nematytas, bet pasaulyje daugiausiai uždirbęs magijos šou „The Illusionists: Direct from Broadway“. Na, o bene laukiamiausias šio sezono renginys ir reginys vyks gegužės pabaigoje – tai vienas naujausių „Cirque du Soleil“ kūrinių – pagal anšlaginį J. Camerono filmą „Įsikūnijimas“ pastatytas šou „Toruk – The First Flight“.

„Pramoginių renginių, koncertų tikrai netrūks. Duoklę atiduosime ir krepšiniui. Po pertraukos „Siemens“ arenoje vėl kausis vyrų krepšinio rinktinė. Atnaujintoje aikštelėje, kurią pristatysime artimiausiu metu, aukščiausių rezultatų sieks ir šiemet kardinaliai atsinaujinusi mūsų krepšinio komanda Vilniaus „Rytas“. Tikime pokyčiais ir manome, kad saldžios krepšinio pergalės šiemet vėl grįš į mūsų areną. Net neabejoju, kad sostinės komanda kovos ir LKL atkrintamosiose rungtynėse, ir svarbiausiose Europos taurės kovose“, – tikisi A. Žiauberis.

Naujų reginių sostinės „Siemens“ arenai „atneš“ ir nauja erdvė „COZY by Siemens arena“. Iki 4 tūkst. žiūrovų talpinsianti salė bus pakrikštyta rugsėjo pabaigoje, kuomet į naująją erdvę pakvies O. Koršunovo spektaklis „Išvarymas“.

„Visuomet buvome ir esame lankstūs. Areną galėjome pritaikyti ir renginiams, į kuriuose susirenka daugiau nei 10 tūkst. žiūrovų, ir renginiams, kuriuose dalyvauja vos keli tūkstančiai. Tokiose erdvėse kaip mūsų „BMW klubas“ ar VIP ložės patogiai jaustis ir pramogauti gali ir keliasdešimt, ir keli šimtai žmonių. Tačiau naujoji „COZY by Siemens arena“ erdvė bus itin patogi ir patraukli vidutinio dydžio renginiams. Jau dabar šia erdve domisi nemažai renginių organizatorių ir privačius renginius organizuojančių įmonių. Tai rodo, kad tokios erdvės, kokia yra „COZY by Siemens arena“, miestui išties reikėjo“, – atskleidžia A. Žiauberis.

Per praėjusį, 2017/2018 metų, sezoną sostinės „Siemens“ arenoje įvyko 100 renginių, apsilankė beveik 400 tūkst. žiūrovų.