Naujas švenčių hitas: Edas Sheeranas ir Eltonas Johnas pristatė kalėdinę dainą

Eltonas Johnas ir Edas Sheeranas / Zakary Walters nuotr.
Eltonas Johnas ir Edas Sheeranas / Zakary Walters nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-03 11:10
AA

Atlikėjas Edas Sheeranas ir scenos legenda Eltonas Johnas suvienijo jėdas tam, kad nudžiugintų melomanus švenčių proga – dainininkai pristatė kalėdinę dainą „Merry Christmas“.

Nors dainos pavadinimas ir paprastas, kūrinyje slypi prasminga žinutė, raginanti prisiminti tuos, kurie paliko šį pasaulį pastaraisiais metais.  E.Johnas atviravo, kad sukurti kalėdinį kūrinį idėja kilo jam.

„Aš parašiau Edui Sheeranui, tikėdamasis, kad jis sutiks su manimi padainuoti. Ir štai – kūrinys jau čia“, – „Twitter“ paskyroje rašė E.Johnas.

Tiesa, E.Sheeranas neslėpė – iš pradžių į šią idėją žiūrėjo skeptiškai.

„Visada buvau prieš kalėdines dainas“, – sakė jis. – Ne, tai nereiškia, kad aš nemėgstu Kalėdų, man jos labai patinka. Bet kalbant apie kalėdinės dainos kūrimą, tai jau atrodė per daug.“

E.Sheerano ir E.Johno dainoje sugulė visos kalėdinės klišės – nuo bučinio po amalu iki roges tempiančių elnių, tačiau tai nesutrukdė dainai suskambėti ypatingai.

Šventinis kūrinys pasirodo kartu su Jasono Koenigo režisuotu vaizdo klipu.

Tai – pirmas atlikėjų bendras kūrinys. Tačiau tai nėra pirma muzikantų kalėdinė daina: 2017-aisiais Sheeranas išleido pirmąją Didžiosios Britanijos topo vietą užėmusią laikui nepavaldžią baladę „Perfect“, tuo tarpu Eltonas 1973-aisiais išleido Kalėdų klasiką „Step Into Christmas“ – ji ilgainiui tapo viena grojamiausių kalėdinių dainų.

Vos pasirodžius kūriniui „Merry Christmas“ pradėta svarstyti, ar E.Johnui pavyks pasiekti antrą šių metų sėkmę – vasarą pristatytas kūrinys „Cold heart“, kurį jis atliko su dainininke Dua Lipa, vis dar išlieka muzikos topuose. Galbūt tokio paties populiarumo sulauks ir naujoji jo daina?