Naujasis Gabrieliaus Vagelio kūrinys – apie drąsą išpažinti savo jausmus

Gabrielius Vagelis/Nerijaus Kuzmicko nuotr.
Gabrielius Vagelis/Nerijaus Kuzmicko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-10-30 11:26
AA

Atlikėjas Gabrielius Vagelis pristato dar vieną naują dainą ir vaizdo klipą „Tave čia randu“ iš savo debiutinio albumo „Vėjai ir vanduo“, kuris publikai bus pristatytas jau šią savaitę.

Kaip teigia pats dainos autorius, naujasis kūrinys yra apie drąsą išpažinti savo jausmus.

„Daina „Tave čia randu“ pasakoja apie tai, kaip išdrįsti pasakyti tau patinkančiam žmogui, ką jauti. O kai tai padarai, tarsi akmuo nusirita nuo krūtinės, tada visada nori būti ten, kur yra tas žmogus“, – kalbėjo G. Vagelis.

Jau ne pirmą vaizdo klipą kartu su G. Vageliu kuriantis režisierius Karolis Kirijenko džiaugėsi, kad per trumpą laiką pavyko suburti puikią aktorių komandą, kuri labai palengvino režisieriaus darbą.

„Didžiausias iššūkis buvo visiems tiksliai išaiškinti scenarijų, kadangi jis buvo suplanuotas pagal dainos motyvus sekundžių tikslumu. Tačiau viskas pavyko pagal planą – norėjome nuotaikingo klipo, kurio pagrindinė mintis yra Gabrieliaus noras dalintis savo muzika su klausytojais ir, manau, tokį mums tikrai pavyko sukurti“, – mintimis dalijosi K. Kirijenko.

„Tave čia randu“ yra viena iš dešimties naujojo G. Vagelio albumo „Vėjai ir vanduo“ dainų. Jau lapkričio 2 d. albumas bus pristatytas Vilniaus, lapkričio 5 d. – Kauno, o lapkričio 12 d. – Klaipėdos publikai, tad G. Vagelis dabar gyvena pasiruošimo koncertams nuotaikomis.

„Sunku net nupasakoti, kaip laukiu šio albumo pristatymo, progos pasidalinti savo kūryba su klausytojais. Laukiu ir tuo pačiu jaudinuosi, nes šįkart skambėsime naujai, bus žymiai daugiau elektroninio skambesio. Išties daug repetuojame ir dirbame prie garso, tad labai tikiuosi savo gerbėjams padovanoti nepamirštamus vakarus“, – sakė G. Vagelis.