„Mango“ reklama užminė mįslę: kas toji paslaptinga mergina šalia Caros Delevingne?

Cara Delevingne  / ©Instagram/caradelevingne stop kadras/Cara Delevingne
Cara Delevingne / ©Instagram/caradelevingne stop kadras/Cara Delevingne
Šaltinis: Elaima.lt
2015-05-27 13:47
AA

Populiarusis modelis Cara Delevingne savo „Instagram“ paskyroje vakar pasidalinusi trumpu naujausios „Mango“ reklaminės kampanijos vaizdo įrašu gerbėjams užminė mįslę.

Vaizdo įraše šalia jos nufilmuota nugarą kamerai atsukusi paslaptinga banguotų plaukų šviesiaplaukė. „Spėkite, su kuo aš turiu kai ką bendro?,“ – besdama pirštu į antrąją klipo heroję klausia modelis. 

Tarp populiariausių 
spėjimų, kas toji paslaptinga šviesiaplaukė, minimas ir supermodelis Kate Moss, ir Caros sesuo Poppy Delevingne. 

Tarp populiariausių Caros Delevingne sekėjų spėjimų, kas toji paslaptinga šviesiaplaukė, minimas ir supermodelis Kate Moss, ir Caros sesuo Poppy Delevingne. Beje, pastaroji dar 2010-aisiais buvo tapusi ispanų prekės ženklo „Mango“ rudens-žiemos reklaminės kampanijos veidu.

Dalis Caros gerbėjų spėlioja, kad tai taip pat galėtų būti modelis Gigi Hadid, modelis ir aktorė Suki Waterhouse ar net atlikėja Taylor Swift.

2013-aisiais „Mango“ veidu buvo dabar jau buvęs „Victoria's Secret“ modelis Miranda Kerr. Po metų ją pakeitė modelis iš Kanados Daria Werbowy.

Kas Carai palaikys kompaniją naujausioje šių metų „Mango“ reklamos kampanijoje kol kas oficialiai nepaskelbta, taigi, telieka tik spėlioti ir laukti. 

 

Guess who I have #somethingincommon with in my new @Mango campaign…

A video posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on