Naujausiame Beyonce klipe „Brown Skin Girl“ uždainuoja ir jos 8-erių dukra

Kadras iš Beyonce vaizdo klipo BROWN SKIN GIRL
Kadras iš Beyonce vaizdo klipo BROWN SKIN GIRL
Šaltinis: Žmonės
2020-08-26 15:10
AA

Popscenos karalienė, talentingoji Beyonce pristatė kvapą gniaužiantį vaizdo klipą „Brown Skin Girl“ iš savo vizualiojo albumo „Black is King“, kuris jau netgi yra vadinamas muzikiniu filmu. Jame savo partiją atlieka ir Beyonce bei Jay-Z dukra – 8-erių Blue Ivy Carter. Taip pat – šiais metais itin išpopuliarėjęs hitų kūrėjas Saint Jhn ir dainininkas iš Nigerijos – Wizkid, kuris irgi netrukus pristatys savo naujausią albumą „Made in Lagos“.

Televizijos laidai „Good Morning America“ pati Beyonce apie savo naujausią vaizdo klipą sakė: „Man buvo labai svarbu, kad „Brown Skin Girl“ atstovautų visus rudos odos atspalvius. Taip pat norėjome, kad kiekvienas personažas būtų užfilmuotas didingoje šviesoje... Buvo labai svarbu ir pats laikas drauge bei tai, kad turime galimybę švęsti vienas kito buvimą šalia.“

Beyoncé, Blue Ivy, SAINt JHN, WizKid – „Brown Skin Girl“

Be Beyonce iš visų kitų žinomų veidų šiame vaizdo klipe labiausiai išsiskyrė ir daugiausiai žiniasklaidos dėmesio susirinko Blue Ivy Carter – Beyonce ir Jay-Z dukra. „Brown Skin Girl“ ji ne tik pasirodo pasipuošusi iškilmingu įvaizdžiu, bet vaizdo klipo pabaigoje ir pati uždainuoja.

Už šį pasirodymą jaunoji žvaigždė, kurios gyvenimas yra akylai stebimas nuo pat gimimo, jau spėjo gauti kelis apdovanojimus, jų tarpe ir prestižinį „BET Award“ įvertinimą. Būdama vos aštuonerių Blue Ivy tapo jauniausia šio apdovanojimo laimėtoja.

Kadras iš Beyonce vaizdo klipo BROWN SKIN GIRL

Taip pat tik šią savaitę visam pasauliui pristatytame vaizdo klipe pasirodo ir daugiau gerai pramogų pasaulyje žinomų veidų – ar jau pastebėjote savo rolę atliekantį supermodelį Naomi Cambell, „Destiny‘s Child“ narę Kelly Rowland, aktorę Lupitą Nyongo ir dar vieną Beyonce dukrą Rumi?

Iki šiol šį vaizdo klipą galėjo matyti tik „Disney+“ žiūrovai. Jis yra muzikinio filmo „Black is King“ dalis. Tačiau šią savaitę žymioji dainininkė šiuo įspūdingu darbu pasidalino su visais savo gerbėjais.

Beje, pirmą kartą „Brown Skin Girl“ kaip singlas buvo pristatytas pernai – jis tapo „The Lion King: The Gift“ garso takelio dalimi. Naujojoje „Liūto karaliaus“ versijoje pati Beyonce įgarsina liūtukę Nalą.