Naujausiame „Editos“ numeryje – patarimai, kaip rengtis pagal amžių, ir žurnalas „Virtuvės paslaptys“ dovanų!

Žurnalo „Edita“ liepos mėnesio viršelis / Redakcijos archyvo nuotr.
Žurnalo „Edita“ liepos mėnesio viršelis / Redakcijos archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2014-07-04 10:00
AA

Įsibėgėjusi vasara gundo vaisiais, uogomis ir... skaitymo malonumu. Pamiršus darbus galima patogiai įsitaisyti paplūdimyje, pavyzdžiui, su naujuoju „Editos“ numeriu, kuris ištikimosioms skaitytojoms įteikia dar ir puikią vasaros dovaną – žurnalą „Virtuvės paslaptys“ su gardžiausiais kepsnių receptais ir ne tik.

Šį kartą jus nustebinsime puikiais kelionių maršrutais po Lietuvą – kam vykti į brangų užsienį, jei čia pat yra ką pažiūrėti. Maga įsiamžinti kelionių akimirkas? Kaip tik todėl parengėme naudingą straipsnį, kaip fotografuoti. Interviu ir pašnekesių rubrikoje – šaunūs ir žodžio kišenėje neieškantys A. Užkalnis ir M. Mikutavičius.

Patraukliai ir įkvepiančiai skamba tema „Renkitės pagal amžių!“, kurios pageidavo dauguma mūsų skaitytojų. Nepraleiskite progos pasirūpinti savo sveikata ir būtinai perskaitykite straipsnius apie judėjimo naudą bei organizmo pH, o jei turite rūpesčių dėl santykių, profesionalai patars, kaip jų atsikratyti.

Na, o kai problemos liks už nugaros, tviskėsite tinkamu jūsų amžiui įvaizdžiu ir mankštos padailintomis kūno linijomis, drąsiai mėgaukitės torto gabalėliu – mūsų kulinarė Elžbieta paruošė jums skanėstų su mėlynėmis. Na ir kas, kad liežuvis bus mėlynas, užtat vaikystės prisiminimai išsklaidys visus kartais galbūt nedžiugios kasdienybės debesis.

Skaitykite, sužinokite, tobulėkite, skanaukite, mėgaukitės gyvenimu iš visos širdies ir būkite laimingos!

Jūsų „Edita“