Naujausiame „Editos“ numeryje – pavasariški patarimai ir žurnalas „Virtuvės paslaptys“ dovanų!

Kovo mėnesio „Edita“ Nr. 3 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Kovo mėnesio „Edita“ Nr. 3 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2014-03-08 10:09
AA

Apie ką mes, moterys, svajojame pavasarį – atspėti nesunku: kaip atnaujinti drabužinę, namus ar receptų knygelę, pažadinti jausmus, tiesa? Jeigu ne į visus išvardytus klausimus turite atsakymus, ieškokite jų naujoje, storesnėje ir dailesnėje „Editoje“.

Pažadame, nenusivilsite – su didele meile parengtas žurnalas dvelkia pavasariškomis nuotaikomis, teigiamomis emocijomis ir ryškiomis spalvomis. O gal nežinote, kokios jums tinka?

Mūsų atliktas naudingas spalvų eksperimentas padės išsirinkti tokias, kurios pabrėš jūsų grožį ir paslėps trūkumus. Smalsu sužinoti, kokie mados vėjai pučia pasaulyje? Jūsų dėmesiui – madingų mėnesio pirkinių dešimtukas.

Nežinote, kaip prisivilioti sėkmę? Sėkmės guru užrašuose patarimus žarsto sėkmės asas Richardas Bransonas, o žvaigždės rubrikoje sėkmingo gyvenimo paslaptimis dalijasi gražuolis Leonardo DiCaprio. Galbūt jų mintys įkvėps didiesiems gyvenimo pokyčiams, kad ir keisti nemėgstamą darbą? Skaitytojų pageidavimu šią temą aptarėme su visais pliusais ir minusais – skaitykite ir turėkite drąsos tai padaryti.

Jeigu pavasarį užvis labiausiai norisi gražių santykių šeimoje, psichologijos rubrikoje rasite puikią temą „Kas nepatinka vyrams“. O gal reikėtų patobulinti kūno linijas? Tuomet pravers profesionalios šiaurietiško vaikščiojimo instruktorės patarimai.

Rūpi, kokie orai bus vasarą ir visus metus? Atsakymai interviu su klimatologe Audrone Galvonaite. Na, o uolios šeimininkės gali raitotis rankoves ir gaminti, gaminti, gaminti... Šį kartą „Editos“ dovana skaitytojoms – spalvingas žurnalas „Virtuvės paslaptys“ su numerio tema „Viva la pasta!“. Mėgaukitės maistu ir gyvenimu iš visos širdies, ir tegul kiekvienos jūsų pavasaris būna lengvas ir džiaugsmingas!

Pirkdamos „Editą“, dovanų gausite žurnalą „Virtuvės paslaptys“.

Žurnalas „Virtuvės paslaptys“ / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.