Naujame „Editos“ numeryje – vasariškos temos ir žurnalas „Virtuvės paslaptys“ dovanų

Žrnalo „Edita“ birželio mėnesio numeris / Redakcijos archyvo nuotr.
Žrnalo „Edita“ birželio mėnesio numeris / Redakcijos archyvo nuotr.
Šaltinis: „Edita“
2014-06-06 18:11
AA

Kaip tik savaitgaliui gera žinia ištikimosioms „Editos“ skaitytojoms – ryškus ir vasariškas žurnalas su puikiu virtuvės priedu – jau nuo penktadienio prekyboje.

Su kvapių braškių receptais, šaltosiomis sriubomis ir mūsų šauniosios pagalbininkės kulinarės Elžbietos ledų receptais – iš karto siūlome gaminti ypatinguosius su ožkų pieno sūriu, tikrai nenusivilsite!

O kol ledai stings šaldiklyje, galėsite mėgautis žurnalu: pasidomėti karštomis sezono mados tendencijomis ir sužinoti profesionalių dizainerių nuomonę, kokias klaidas darote rinkdamosi vasaros aprangą.

Jei esate neabejingos kūno ir minčių sveikatai, įsigilinkite į sveikos mitybos taisykles ir sužinokite, kodėl taip svarbu gerbti tiek savo, tiek kitų privačią erdvę, į kurią taip smagu visiems kišti nosį.

Žurnale taip pat rasite aštrią temą apie smurtą prieš vaikus ir psichologinį straipsnį apie ironiją – nelikite abejingos baisiems dalykams, kuriuos galite pakeisti. Ne veltui mūsų sėkmės guru užrašuose turėti drąsos tai padaryti ragina garsusis legendinės roko grupės lyderis R. Schenkeris.

Na, o jei rimtiems pokyčiams nesate nusiteikusios, galite tiesiog ilsėtis jūrinio interjero motyvais pulsuojančiame vasarnamyje ir skaityti įkvepiančias meilės istorijas arba interviu. Numerio pašnekovai – Nomeda Marčėnaitė, Aistis Mickevičius ir Alvydas Unikauskas iš laidos „Kvieskite daktarą!“ – tikrai turi ką pasakyti. Mėgaukitės gražiausio metų laiko teikiamais malonumais iš visos širdies.

Jums, mielosios skaitytojos, linkime prisirpusių ir saldžių kaip birželio karalienės braškės emocijų!

Žrnalo „Edita“ birželio mėnesio priedas „Virtuvės paslaptys“ / Redakcijos archyvo nuotr.