Praūžus didžiosioms metų šventėms, gyvenimas stojo į senas vėžes, sugrįžo įprastas ritmas, o žurnalas „Ji“ visada šalia, kai reikia. Naujajame numeryje rasite naudingos informacijos, kuri pravers kasdien.
Šįkart numerio tema – sapnai. Juk nakties reginius matome visi. Vieni spalvotus, kiti juodus ir baltus. Vieni regi linksmus vaizdus, kitus sukausto realūs baimės gniaužtai. Sapnų reikšmę verta aiškintis, jei tikite pasąmonės žinutėmis. Apie tai, ką reiškia mūsų sapnai, kada perspėja ir nori padėti, o kada patys po sočios vakarienės prisišaukiame košmarus, skaitykite numerio temą „Sapnai – savęs pažinimo kelias“.
Apie tai, ką reiškia mūsų sapnai, kada perspėja ir nori padėti, o kada patys po sočios vakarienės prisišaukiame košmarus, skaitykite numerio temą „Sapnai – savęs pažinimo kelias“.
Gyventi laimingą ir visavertį gyvenimą – natūralus žmogaus poreikis. Tačiau daugelis mano, kad laimė aplanko ne visus. Netiesa. Patys esame savo gyvenimo kūrėjai. Naujame numeryje rasite patarimų, kurie padės pamatyti džiaugsmingesnį būvį. Daugiau skaitykite straipsnyje „Gyvenimas su laimės poskoniu“.
Socialiniuose tinkluose jau kurį laiką netyla diskusijos apie tai, kiek gi reikia laiko, pastangų ir lėšų norint užauginti gerą veislinę katę ar šunį. Apsilankius kačių parodoje, gali susidaryti nuomonė, jog auginti murkiančią gražuolę, kuri skina laurus ir priverčia šūkčioti iš susižavėjimo, yra vienas malonumas. Kornvalio reksų veislyno „Agnus“ įkūrėja Agnė Laskytė sako, kad džiaugsmas, pasididžiavimas augintine – atkaklaus ir nuoseklaus darbo rezultatas. Kviečiame skaityti interviu „Mėlyno kraujo kaina“.
Antibiotikų vartojimas sveikatos priežiūros atstovų aptarinėjamas kasmet. Primenama, kad jų be reikalo negalima gerti, tik rimtai susirgus ir vaisto išrašius gydytojui. Tačiau kartais mums padėti gali ir antibiotikai iš gamtos. Įvairios žolelės, daržovės ir kitos iš gamtos gaunamos medžiagos ne tik saugo nuo virusų, bet ir suteikia reikalingų vitaminų, valo organizmą. Tarp natūralių gamtos antibiotikų, tai yra turinčių medžiagų, saugančių nuo uždegimo, minimi ir čiobreliai, česnakai, bičių pikis ir krienai. Straipsnio „Antibiotikai iš gamtos“ informaciją naudinga žinoti kiekvienam.
Rubrikoje „Taip ir ne“ šįkart kalbiname kino ir teatro aktorių, televizijos projektų vedėją Mantą Stonkų. Pasirodo, jam miela ne tik veikla scenoje ar prieš filmavimo kameras – ar žinojote, kad žinomas vyras puikiai jaučiasi užsiimdamas namų ruošos darbais ir yra tikras pedantas. Kam dar jis sako „taip“, o kam „ne“, skaitykite naujausiame numeryje!
Karolis Taukinaitis iš Lietuvos išvažiavo prieš beveik aštuonerius metus. „Iškart baigęs anglų filologijos studijas, net nedalyvavęs diplomų teikimo ceremonijoje, išvykau į Londoną gilinti anglų kalbos žinių“, – pasakoja Vietname gyvenantis tautietis. Koks mums, lietuviams, nepažinus Vietnamas, tradicijos, kultūra, maistas ir žmonės – interviu „Po Vietnamo saule“.
O galiausiai norime pasiūlyti kartu plaukti kruizu Ryga–Stokholmas–Ryga. Šis maršrutas puikiai tinka bet kuriuo metų laiku, kai norisi kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir atsikvėpti. Dvi naktys laive ir viena diena Stokholme puikiai pravėdina galvą bei suteikia nepamirštamos patirties. Daugiau įspūdžių ir nuotraukų rasite straipsnyje „Mažasis Baltijos kruizas“.
Kaip visada, gvildename ir daugiau temų. Rasite naudingos informacijos apie naują pensijų skaičiavimo tvarką, bekontakčių kortelių ypatumus, nepamiršome pasidomėti ir stiliaus klausimais, tad sužinosite, kokie žiemos aksesuarai madingi ir tiesiog būtini, o kai perversite kone visą žurnalą, kviesime pasėdėti prie stalo su rašytoju. Jei jus tai intriguoja, įsigykite naująjį „Ji“ numerį!
Įdomaus skaitymo!