Naujausias Johno Legendo albumas švenčia juodaodžių muziką

Johnas Legendas/ Eliot Lee Hazel nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Oskarų“, „Emmy“, „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas, seksualiausiu pasaulio vyru pernai pripažintas Johnas Legendas, dėl savo itin aktyvios muzikinės ir socialinės veiklos pastaruoju metu žiniasklaidoje pramintas dar ir karantino žvaigžde, šiandien pristato savo septintąjį albumą „Bigger Love“, kuris, pasak muzikanto, „švenčia juodaodžių muziką“.

„Albumo dainas įkvėpė mano gyvenimo meilės: žmona, šeima ir turtinga juodaodžių muzikos tradicija, kuri padėjo man tapti man tokiu atlikėju, kokiu esu dabar“, – pristatydamas albumą kalbėjo J. Legendas.

Visos dainos buvo parašytos iki pasaulinės pandemijos ir pastarųjų protestų, susijusių juodaodžių teisėmis, JAV: „Šiais visiems skausmingais laikais kai kas gali stebėtis, ar išties dabar tinkamas metas šypsotis ir šokti. Tačiau, manau, kad labai svarbu parodyti pasauliui visumą, ką reiškia būti juodaodžiu žmogumi. Mes tai galime padaryti meno pagalba“, – tęsė „All of Me“ superhito kūrėjas ir atlikėjas.

Ta proga šįvakar „Verzuztv“ „Instagram“ kanale jis kartu su kita puikiai vertinama atlikėja Alicia Keys sudalyvaus fortepijonų kovoje ir gyvai pristatys dainas iš albumo.

 

Johnas Legendas / Vida Press nuotr.

Šių metų „Grammy“ apdovanojimai – lemtingi albumo kūrime

Iš 16-os naujojo albumo dainų Johnas Legendas jau anksčiau pasauliui pristatė tokius hitus kaip „Actions“ ar „Bigger Love“. Šiandien kartu su albumu išeina ir dar vienas singlas „U Move I Move“. Jame girdimas ir JAV ritmenbliuzo princesės Jhene Aiko balsas.

Į albumo kūrybos procesus Johnas Legendas pasikvietė ir daug daugiau talentingų, prodiuserių bei atlikėjų, įvertintų prestižiniais apdovanojimais.

Su vienu iš jų – Koffee – J. Legendas susipažino tik šiemet, bene žymiausioje muzikos šventėje „Grammy“ apdovanojimuose. Koffee tą vakarą tapo jauniausiu „Grammy“ įvertintu reggae albumo kūrėju. Jam – vos 20 metų.

Taip pat vos dieną iki 62-osios „Grammy“ ceremonijos, tradicija jau tapusiuose priešpiečiuose Johnas susipažino su reperiu Rapsody, kuris jau turi kontraktą su Jay-Z valdoma muzikos kompanija. Romantiškų, viso pasaulio žmones pavergiančių baladžių kūrėjas pasiūlė Rapsody surepuoti porą eilučių jo naujajai dainai „Remember Us“. Tos kelios eilutės – labai jautrios: „Man pačiam trykšta ašaros, kai klausau „Remember Us“, ypatingai per Rapsody partiją“. Reperis šiose eilutėse mini šių metų „Grammy“ ceremonijos dieną tragiškai žuvusią krepšinio legendą Kobe Bryant‘ą.

 

Skaitykite daugiau