Naujausio „Laimės“ numerio herojė Agnė Gilytė: „Mokausi gyventi lėčiau“

Agnė Gilytė
Šaltinis: Žmonės
AA

Ji darbšti. Kalba šauktukais, o ne daugtaškiais. Jai neužtenka būti vien kūrybininke – reikia kaupti vadybos, logistikos, psichologijos žinias. O jos klientės dėkingos ne tik už sutvarkytas spintas ir atrastus naujus derinius – labiausiai už perteiktą emociją: tu gali gyventi smagiau, paprasčiau, jaustis užtikrinčiau ir pagaliau rytais nebesukti galvos dėl amžino klausimo: „Ką šiandien rengtis?“

Stilistė Agnė Gilytė sako, kad pasibaigę metai buvo ypatingi. Ji baigia kurti komerciškai sėkmingą spintos kapsulę moterims, vyresnėlis sūnus tapo pirmoku, šeima pakeitė būstą. Bet svarbiausia – Agnė beveik išmoko pristabdyti akimirkas ir tiesiog pasidžiaugti tuo, ką turi. 

„Man 36-eri. Ir aš nemačiau, kaip mano vaikai užaugo. Įvyko toks spragt! Nevadinčiau jo egzistenciniu nerimu. Tai tiesiog stabtelėjimas, supratus, kaip daug išsitaškau. Daug metų nežinojau, kas yra nuovargis ir bloga nuotaika, – variau ir variau! Aš gi darbinė: man viskas visada gerai, aš viską spėju, viską padarau. Ir staiga imi jausti, kad nebe viską spėji. Ir kartais pavargsti. Ir miego kartais trūksta. Pradėjau gaudyti momentus, kai galiu tiesiog paniurkyti vaiką. Ramiai išgerti kavos su drauge, nesekdama viena akimi telefono žinučių. Mokausi netgi ramiai pagulėti ant sofos nieko neveikdama – nes gi taip nebūdavo: tai knyga, tai žurnalas, tai paskambinti, tai paštą patikrinti“, – atvirai sako viršelio veidas A. Gilytė.

Metų pradžia – geras laikas gaudyti akimirkas ir šiek tiek sulėtinti tempą. Galbūt pasiruošti laukiantiems atėjusių metų iššūkiams. Specialiai pirmam Naujųjų metų numeriui parengėme 2020-ųjų tendencijų gidą: ką vilkėsime, kaip atrodysime, kaip sveikatinsimės (ir net kokį pieną pirksime), kuo kvepėsime ir kaip dekoruosime namus, kur keliausime ir kaip ilsėsimės, kokiais gastronominiais potyriais mėgausimės, ir t. t. O taip pat jūsų laukia tradicinis Didysis metų meilės, karjeros ir sveikatos horoskopas.

Tik atsargiai su Naujųjų metų pažadais! Paprastai vasario mėnesį būna pamiršti 80 proc. naujamečių pasižadėjimų. Kaip keisti gyvenimą iš esmės nieko nekeičiant – apie tai irgi su autoriais svarstome šiame numeryje.

„Laimė“ irgi sulėtino tempą – kito, kovo mėnesio, numerio prekybos vietose ieškokite nuo vasario 21 dienos. Naujoji „Laimė“ bus dar įdomesnė ir atsinaujinusi – metus pradedame nuo pokyčių!

Laimė Nr. 1

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Laimė Nr. 1, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: Laimė Nr.

Skaitykite daugiau