Naujausio „Workland“ centro atidaryme – tvari aukštoji mada ir žinomiausi veidai

Naujo centro „Workland Burės“ atidaryme susirinko žinomi žmonės / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Ketvirtadienį, spalio 27 dieną oficialiai atidarytas šeštasis Lietuvoje „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių centras. Naujojo centro, įsikūrusio „3 Burės“ biurų komplekso penktame aukšte, Lvivo gatvėje, atidarymo renginį lydėjo tvarios mados pasirodymas, kurį organizavo „Sustainable Fashion Week Vilnius“ įkūrėjai Seržas Gandžumianas ir Indrė Jakaitytė.

Naujo centro „Workland Burės“ atidaryme susirinko žinomiausi Lietuvos verslo atstovai, nuomonės formuotojai. Tarp jų – Arvydas Avulis, Benediktas Gylys, Ilja Laurs, Simonas Gustainis, Artūras Zuokas, „Workland“ nariai Dovilė Urbanaitė, Ieva Mackevičienė, Orijus Gasanovas, Simona Albavičiūtė – Bandita.

Tvarumo, meno, mados ir verslo sinergija

Renginio metu dalyvius nustebino netikėtas pasirodymas – aukštosios tvarios mados šou, kurį organizavo „Sustainable Fashion Week Vilnius“ įkūrėjai Seržas Gandžumianas ir Indrė Jakaitytė. Šou metu pademonstruotos lietuvės dizainerės Marijos Petraitytės kolekcija „Distance from a point“ bei Estijos kūrėjos, dizainerės Joanne Heleene Sormus kolekcija „Virbu Verme“.

„Nors menas, mada, verslas, biurai – iš pirmo žvilgsnio sunkiai derinami dalykai, iš tikrųjų dalijasi panašiomis vertybėmis. Jungiant skirtingas sritis, vieniems iš kitų semiantis idėjų ir įkvėpimo, galima sukurti puikių dalykų, todėl „Workland“ kuriama bendruomenė – vienas didžiausių privalumų, tuo pačiu mes stengiamės nebūti „vienodi“ ar nuspėjami ir savo nariams pasiūlyti kuo įvairesnio spektro renginių ir paslaugų,“ – sako „Workland“ vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

Daugiau nei biuras

„Workland“ narės, verslininkės, laidų vedėjos bei nuomonės formuotojos Dovilės Urbanaitės teigimu, darbo erdvė – tai ne tik patalpa, o ir žmonės, kurie mus supa: „Norint pasiekti gerų rezultatų savo veikloje, tiesiog būtina save apsupti pozityviais, įkvepiančiais, palaikančiais žmonėmis. Nuostabu, kai tai padaryti gali tiesiog savo darbo vietoje, biure ar bendradarbystės erdvėje, ką ir suteikia „Workland“.“

„Workland“ auga nuolat, nuo pat šio bendradarbystės erdvių ir pilnai aptarnaujamų biurų centrų tinklo įkūrimo. Indrek Haal, „Workland“ įkūrėjas teigia, kad šiemet kompanija augo dar 40 %, o jų paslaugų paklausa dar niekada nebuvo tokia didelė, kokia yra dabar.

„Vienas iš mūsų strateginių tikslų yra sukurti dar tvaresnes darbo vietas, kurios įkvepia ir palaiko žmones bei jų darbo stilių. Didžiausią dėmesį skiriame energiją taupantiems sprendimams ir stiprios, palaikančios bendruomenės kūrimui Baltijos šalyse," – pažymi I. Haal.

Naujo centro „Workland Burės“ atidarymas Viniuje (68 nuotr.)
+62
Skaitykite daugiau