Naujausioje dainoje „Man-go“ lyderė Rima atskleis savo asmeninius išgyvenimus

„Man-go“ vaizdo klipo filmavimas / Grupės archyvo nuotr.
„Man-go“ vaizdo klipo filmavimas / Grupės archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-22 11:27
AA

Grupė „Man-go“ netrukus pristatys visiškai naują savo kūrinio „Aš taip norėčiau“ vaizdo klipą. Kol kas grupės merginos su savo gerbėjais dalinasi klipo tyzeriu. Asmeninį gyvenimą nuo viešumos sauganti grupės lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė prisipažįsta, jog dainoje ir vaizdo klipe bus galima rasti ir nemažai jos asmeninių išgyvenimų detalių.

„Aš taip norėčiau“ – pirmoji visiškai nauja grupės „Man-go“ daina.“ Ją grupė jau pristatė vienos televizijos laidos metu. Iki šiol merginos atliko legendines, gerbėjų mylimas „Mango“ dainas, taip pat buvo įrašiusios ir prieš 20 metų kitos klaipėdiečių grupės išleistą kūrinį „Delfinai“. 

Netrukus pasirodysiančiame singlo „Aš taip norėčiau“ vaizdo klipe atkuriama dviejų žmonių gyvenimo drama. Dažnai nutinka taip, jog žmogui net ir išnykus iš tavo gyvenimo, jis vis tiek tam tikra forma yra šalia – gyvena tavo mintyse, vaizduotėje. Kartais atrodo, jog atsisuksi ir vėl jį pamatysi. Būtent tokius jausmus grupė „Man-go“ stengėsi atvaizduoti ir vaizdo klipe.

„Nors visada stengiuosi neatskleisti pernelyg daug informacijos apie savo asmeninį gyvenimą, bet dainose neišvengiamai atsispindi tam tikros jo detalės. Kitaip ir būti negali. Jei nori, kad kūrinys pasiektų klausytojų širdis, jis turi būti ir paties tavo nuoširdžiai išgyventas. Būtent todėl dirbdami su kompozitoriumi, tekste taip pat įpynėme ir mano asmeninių išgyvenimų. Dalis jų atsispindi ir vaizdo klipe“, – pasakojo grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė.

Tiesa, Rima pabrėžia, jog nei daina, nei vaizdo klipas nėra jos tiesioginė biografija. Juose atsispindi tik tam tikros detalės. Didžioji dalis dainos ir vaizdo klipo vis dėlto yra kūrybinio darbo rezultatas.

Grupės „Man-go“ vaizdo klipo „Aš taip norėčiau“ filmavimas (5 nuotr.)
Grupės archyvo nuotr.
+2