Naujausioje „Man-go“ dainoje – Rimos jaunystės meilės istorija: įvertinkite

Rima Petrauskytė-Malašičevė / Jevgenija ZUK Photography nuotr.
Rima Petrauskytė-Malašičevė / Jevgenija ZUK Photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-01 11:53
AA

Merginų grupė „Man-go“ savo gerbėjams pristato naujausią dainą „Nesigailėjau“, kurioje grupės lyderė Rima subtiliai atskleidžia jaunystėje pajūryje užsimezgusio romano istoriją. Kadangi dainoje širdį išlieja būtent Rima, kartu su daina pristatoma ir naujausia jos fotosesija.

Dainos „Nesigailėjau“ tekstas ir melodinė linija buvo sukurta Rimai vartant senus užrašus ir klausantis senų diktofono įrašų, kuriuose buvo įdainavusi tam tikrų melodijų nuotrupas, kurias vėliau kompozitorius įvilko į šiuolaikinį drabužį. Užrašus senuose albumuose ir dienoraščiuose Rima atrado besiruošdama vieno žurnalo fotosesijai, kurios rezultatais šiandien ir dalinasi.

Visi žinome, kokia stipri yra jaunystės meilė, kai daugelį dalykų darai pirmą kartą.

„Šio kūrinio tekstas – tai mano istorijos, atsitikusios jaunystėje. Nors juokais sakoma, kad klaipėdiečiai retai kada važiuoja prie jūros, aš jūrą labai myliu ir prie jos praleisdavau bei dabar praleidžiu tikrai daug laiko. Būtent prie jūros gimė ir vienas mano jaunystės romanas.

Jame nebuvo didelio fizinio intymumo, tačiau emocijos buvo tikros. Juk visi žinome, kokia stipri yra jaunystės meilė, kai daugelį dalykų darai pirmą kartą. Užrašai apie tai ir senas kasetinis įrašas privertė pagalvoti, o kodėl nesukūrus apie tai dainos ir istorija bei emocijomis nepasidalinus su grupės gerbėjais“, – šypsodamasi pasakojo Rima.

Klausykite ir vertinkite:

Nors kūrinys gimė iš labai asmeninių išgyvenimų, Rima, kaip grupės narė, nusprendė dainą „Nesigailėjau“ padovanoti „Man-go“ kolektyvui.

Grupės narei Gabijai, prisiminus pasimatymus prie jūros, taip pat nebuvo sunku sudainuoti šį kūrinį. Tikriausiai nėra nė vieno klaipėdiečio, kuris nebūtų turėjęs pasimatymo ar bent jau romantiško pasivaikščiojimo prie jūros saulei leidžiantis.

„Visada sakome, kad itin svarbu emociškai pajausti ir ištransliuoti kūrinį klausytojams. Ši daina turi itin stiprią vasarišką nuotaiką, lengvos meilės emociją ir pajūrio vėjo dvelksmą. Manau, tikrai kiekvienas supras, kokius jausmus šiuo kūriniu norėjome išsakyti“, – sakė Rima.