Naujausioje Monikos Linkytės fotosesijoje – Londonas dainininkės akimis

Monika Linkytė / Marijos Vainilavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėjai Monikai Linkytei ši vasara – kitokia. Dainininkė ką tik grįžo vasaros koncertams iš Londono, kur pabaigė pirmuosius muzikos kūrybos studijų metus BIMM universitete, ir stilinga fotosesija įamžino pirmą vasarą Didžiojoje Britanijoje. Fotosesijoje Monika norėjo Londoną atspindėti tokį, koks jis yra jai: spalvingas, įkvepiantis ir nuolat besikeičiantis.

„Nors Londone gyvenu metus, negaliu sakyti, kad aplankiau daug turistinių objektų. Mėgstu vietas su savotiška aura, todėl daug smagiau klaidžioti senomis Londono gatvelėmis ir pasižvalgyti po menininkų dievinamą Camden rajoną. Todėl tikrai nereikėjo ilgai galvoti, kokį Londoną įamžinti fotosesijoje, keliavome į tas vietas, kuriose lankausi nuolat“, – pasakoja dainininkė. Fotosesijos autorė – Londone gyvenanti ir dirbanti lietuvė fotografė Marija Vainilavičiūtė.

„Norėjau įamžinti vietas, kurios didelę reikšmę turi ne tik man, bet ir daugeliui kitų muzikos kūrėjų. Ilgai ieškojau fotografo, kuris galėtų išpildyti mano idėją. Marija turi daug patirties kuriant muzikantų įvaizdį, supratome viena kitą iš pusės žodžio“, – apie fotosesiją kalba Monika. Londono įkvėptą Monikos stilių kūrė stilistė Miglė Kazėnaitė.

Monika Linkytė / Marijos Vainilavičiūtės nuotr.

Naujausioje fotosesijoje taip pat įamžinta ir svarbi naujovė Monikos gyvenime: mergina neseniai pradėjo groti ukulele, įrašai, kuriuose ji sau pritaria šiuo instrumentu, sulaukė didžiulio populiarumo. „Nuostabu matyti, kaip klausytojai palaiko mano muzikinius eksperimentus. Stengiuosi nuolat tobulėti ir kurti visomis prasmėmis kokybišką originalią muziką. Ukulele – didžiausias metų atradimas, tai visiškai mano instrumentas, natūraliai papildęs naujas dainas“, – sako Monika.

Tačiau pasibaigę mokslo metai toli gražu nereiškia, kad prasidėjo atostogos: Monikos laukia suplanuoti vasaros koncertai, naujų dainų įrašai ir įvairūs projektai. Jau šį ketvirtadienį Kairėnų botanikos sode po atviru dangumi su savo grupe koncertuosianti Monika ruošia gerbėjams ypatingą staigmeną: pirmą kartą atlikėja viešai atliks dainą pritardama sau ukulele. „Neslėpsiu, šiek tiek jaudinuosi, tačiau nebegalėjau išsisukinėti nuo klausytojų prašymų pasirodyti su ukulele ne tik internetinėje erdvėje, bet ir koncertuose. Tik dar negaliu atskleisti, kokia tai bus daina“, – mįslingai nutęsia atlikėja.

Monikos Linkytės fotosesija Londone (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau