Naujausioje papuošalų kolekcijoje Simona Brazdžionytė sujungė glamūrą ir geometriją

Simonos Brazdžionytės papuošalai
Simonos Brazdžionytės papuošalai
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-25 13:48
AA

Daugiau nei ketverius metus skaičiuojančios drugelių karalystės šeimininkė, aksesuarų kūrėja Simona Brazdžionytė savo kūrybos gerbėjoms turi puikią žinią – moteris pristato jubiliejinę, jau dvidešimtąją, dviejų dalių papuošalų kolekciją, skirtą šių metų pavasariui ir vasarai.

Simona turi aiškų savo braižą, o jos kuriami masyvūs ir spalvingi aksesuarai traukia akį. Žinoma moteris pasakoja, jog sukurti šią kolekciją ją įkvėpė atostogos Romoje. Didelį įspūdį Simonai paliko amžinosios sostinės siauros gatvelės, besišypsantys ir vietoje nenustygstantys žmonės, gamta ir saulėje besiskleidžiančios spalvos. Kurdama dvidešimtąją papuošalų kolekciją, S. Brazdžionytė supynė glamūriško ir geometriško dizaino vijas, tad rezultatas neeilinis, o savo mylimiausią aksesuarą išsirinks net pačios išrankiausios damos.

Pirmoji kolekcijos dalis alsuoja prabanga bei mistika – joje vyrauja puošnios detalės ir karališkos violetinės spalvos gamos. Šios kolekcijos dalies papuošalai yra sukurti iš „Swarovski“ kristalų, aukso ir sidabro spalvos metalo bei natūralios odos.

Glamūriškoji papuošalų kolekcijos dalis patiks fatališkoms bei drąsioms moterims, kurios trokšta tapti vakarėlio divomis, sužibėti ypatingoje šventėje ar ruošiasi vestuvėms, o galbūt tiesiog nori pabėgti nuo kasdienybės ir švęsti gyvenimą kiekvieną dieną.

Prabanga švytinčios Simonos Brazdžionytės papuošalų kolekcijos dalies grožį atskleidė fotografas Audrius Dzimidavičius, o fotosesijos sprendimai ir jų įgyvendinimas buvo kruopščiai apgalvoti iki smulkmenų. Papuošalus Audrius fotografavo neįprastu būdu – nardino juos po vandeniu, tad aksesuarai įgavo ypatingo ir neišdildomo įspūdžio šarmo.

Simonos Brazdžionytės kurti papuošalai / Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.

Antroji šių metų pavasariui / vasarai skirtos kolekcijos dalis patiks drąsioms, veržlioms gatvės stileivoms, kurios dievina eksperimentus ir nenori paskęsti pilkoje minioje. Šioje dalyje dominuoja geometrija, plastikas, įvairių spalvų metalai, lengvumas bei ryškios ir pastelinės spalvos.

Šiandien gatvės mada net garsiausių mados namų kolekcijose užima vis svarbesnę dalį, o pagrindine mados taisykle tampa mintis, jog jokios taisyklės nebeegzistuoja – net raudonu kilimu vis dažniau žengia sportiniais bateliais bei lengvų geometrinių formų akcentais pasipuošusios moterys. Taigi, Simona kartu su antrosios papuošalų kolekcijos dalies fotografe Gabija Monika Vainiūte populiarųjį street style ir jį atspindinčius modernius papuošalus nutarė atskleisti būtent taip, kaip tai daro garsiausios šių dienų fashionistos bei visus įvaizdžius nufotografavo telefonu.

Simona pasakoja, jog tokia mintis kilo atsižvelgus į šių dienų aktualijas, kuomet „Instagram“ bei kitos socialinės medijos tapo daugelio moterų ir merginų įvaizdžio įkvėpimų galerijomis, kur jos idėjų semiasi iš paprastų žmonių stiliaus gatvėse ir renginiuose. Vis dažniau stileivų įkvėpimo šaltiniu tampa ne garsiausių dizainerių podiumai, o mados bei stiliaus blogeriai, kurie drabužių derinius fotografuoja būtent telefonu ir savo kasdienėmis akimirkomis iškart dalijasi su sekėjais.

Simonos Brazdžionytės papuošalai / Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.

„Pasitarusios su fotosesijos stiliste Elina, nutarėme, jog papuošalus fotografuosime pagrindinėse, daugelio blogerių pamėgtose, senamiesčio vietose. Taip siekėme perteikti gatvės veiksmo, judesio, stiliaus ir nedingstančios šypsenos harmoniją“, – pasakojo papuošalų kūrėja.

Valiūkišką fotosesijos stilių kūrė vizažo meistrė Jolanta Poškaitė kartu su stiliste, prancūzų prekės ženklo „Persona by Nevada“ įkūrėja ir tikra mados pasaulio žinove Elina Ašmontaite. Ji fotosesijai parinko „Top To Bottom“ drabužius, kurie puikiai atskleidžia Simonos kurtus papuošalus bei kartu sukuria neramios miesto sielos įvaizdį.

Simonos Brazdžionytės 2018 m. pavasario / vasaros papuošalų kolekcija (12 nuotr.)
+6