Nauji Antonio Bandero ir Melanie Griffith gyvenimo vėjai

Antonio Banderas ir Melanie Griffith / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Antonio Banderas ir Melanie Griffith / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
2015-09-13 11:00
AA

Paskutiniu metu Antonio Bandero gyvenime daugybė permainų. Bene labiausiai aktoriaus draugus ir gerbėjus nustebino jo skyrybos su ilgamete žmona Melanie Griffith. Tačiau po skandalingo pranešimo apie byrančią šeimą pasigirdo ir daugiau intriguojančių naujienų.

Vis dar sunku suprasti, kas atsitiko kone idealia laikytoje santuokoje, kad po aštuoniolikos kartu praleistų metų aktorių pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Kaip visuomet būna tokiais atvejais, pasigirdo daugybė versijų ir spėliojimų.

Bulvarinė spauda mirgėjo nuo „šeimai artimų žmonių“ pasakojimų apie numanomas skyrybų priežastis. Daugelis laikėsi nuomonės, kad vienas labiausiai moterų garbinamų Holivudo vyrų tiesiog susirado naują pasiją.

Antonio Bandero ir Melanie Griffith akimirkos (14 nuotr.)
+8

Kiti, žinodami, kad santuoka su A. Banderu M. Griffith yra ketvirtoji, kaltino neištikimybe moterį.

Taip pat skaitykite: Lūšnynų mergaitė, vaidinusi garsiose telenovelėse: kaip jos gyvenimas atrodė iš tikrųjų?

Pasigirdo ir trečioji versija, kad ambicinga moteriškė neapsikenčia talentingo vyro šlovės, nes jos pačios spindėjimo metas eina į pabaigą. Galiausiai visas spėliones nutraukė prabilusi M. Griffith. Moteris spaudos atstovams paskelbė bene banaliausią paaiškinimą, kad su A. Banderu išsiskyrė dėl nesuderinamų skirtumų.

Pakeisti prisiminimus

Paskelbusi apie tai, kad skiriasi, žinoma pora nusprendė tuoj pat pasidalinti atsakomybe, pinigais ir nekilnojamuoju turtu. Melanie norėjo visiškos dukters Stellos globos, tačiau, kol vyko teismo procesas, jai sukako aštuoniolika, todėl šis skyrybų punktas išsisprendė savaime.

Antonio Banderas ir Melanie Griffith su dukra / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nė vienas iš buvusių sutuoktinių nepanoro gyventi buvusiuose bendruose namuose ir nutarė juos parduoti bei pasidalinti gautą sumą pusiau. Greitai buvo pasidalinta ir kitomis materialinėmis vertybėmis, tarsi aštuoniolikos metų drauge nė nebūtų buvę...

Tačiau ne viskas taip paprasta, nes meilę Antonio Banderui jo buvusi žmona yra įsiamžinusi tatuiruote ant dešinės rankos (puikiai matomoje vietoje). Skyrybas pasiūliusi Melanie nutarė ištrinti buvusį mylimąjį iš širdies ir... nuo kūno. Pirmiausia ji kreipėsi į specialistus, kad iš širdies formos tauiruotės būtų pašalintas Antonio vardas. Kol procedūra nebaigta, moteris tatuiruotę nutarė slėpti po pleistru.

Antonio Banderas ir Melanie Griffith su dukra / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kiek kitaip atsiminimus apie žmoną trina A. Banderas. Karštakošis ispanas nutarė įsimintiniausias jųdviejų su Melanie vietas aplankyti lydimas naujos simpatijos. Su Nicole Kimpel aktorius lankėsi net pamėgtoje juvelyrinėje parduotuvėje, kur pirkdavo papuošalus savo buvusiai sutuoktinei...

Antonio Banderas ir Melanie Griffith su dukra / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ką gi, kiekvienas į kardinalius asmeninio gyvenimo pokyčius reaguoja savaip. Užsienio žiniasklaidoje jau mirga pranešimai, kad abu aktoriai juda toliau ir nejaučia vienas kitam nuoskaudų. 

Taip pat skaitykite: Kai juokas nutyla: tikras ir nesuvaidintas Jimo Carrey gyvenimas

Melanie puošiasi vis jaunatviškiau ir koketuoja su ją fotografuojančiais paparacais, o A. Banderas nutarė keisti profesiją ir žemyną – nusprendęs studijuoti drabužių dizainą aktorius persikraustė į Didžiąją Britaniją.

Plačiau apie aktoriaus tolesnius gyvenimo ir karjeros planus po skyrybų skaitykite 37-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje.

Antonio Banderas ir Melanie Griffith su dukra / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.