Naujiena Lietuvoje – pasaulinio garso Dr.Barbara Sturm priešuždegiminiai ingredientai odai

„AUM Wellness Clinic“  pristatyta inovacija – priešuždegiminių ingredientų mokslu grįsta odos priežiūra / „AUM Wellness Clinic“  nuotr.
„AUM Wellness Clinic“ pristatyta inovacija – priešuždegiminių ingredientų mokslu grįsta odos priežiūra / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.
Šaltinis: Reklama
2024-06-18 09:52
AA

AUM ilgaamžiškumo ir sveikatinimo klinikoje apsilankė visame pasaulyje pripažinto Dr.Barbara Sturm odos priežiūros prekės ženklo atstovės. Vizito metu Dr.Sturm atstovės „AUM Wellness Clinic“ komandai pravedė išskirtinius meistriškumo mokymus, o klinikos ištikimiems klientams pristatė kosmetikos naujienas – odos priežiūros priemones, sukurtas remiantis egzosomų mokslu, bei pažangiausią odos priežiūros rutiną pagal Dr.Sturm.

„Šis vizitas žymi didelį pasiekimą, nes esame vieninteliai visame pasaulyje žinomos vokiečių gydytojos, estetikos ekspertės ir priešuždegiminės filosofijos pradininkės daktarės Barbaros Sturm atstovai regione. Didžiuojamės, kad savo klientams galime pasiūlyti visapusišką pasaulinės klasės odos priežiūrą neišvykstant iš Lietuvos“, – sako AUM klinikos įkūrėja Violeta Jurgaitienė.

Visą savaitę klinikoje viešėjusi pasaulinė SPA trenerė vedė mokymus AUM klinikos specialistams. „Bendradarbiavimas su dr. Barbara Sturm suteikia galimybę mūsų klinikos specialistams mokytis iš geriausių pasaulyje. Tai aukščiausio lygio paslaugos pasaulinėje rinkoje“, – sako V.Jurgaitienė.

Odos priežiūros priemonės, sukurtos remiantis egzosomų mokslu / „AUM Wellness Clinic“ nuotr.

Egzosomomis pagrįsta odos regeneracijos technologija

Renginio metu Dr. Sturm atstovės AUM klinikos klientams pristatė pažangiausią senėjimą stabdančių odos priežiūros priemonių liniją EXOSO-METIC COLLECTION, kurioje naudojama odos regeneracijos technologija, skirta odos išvaizdai ir tekstūrai pagerinti. Ši technologija pagrįsta egzosomomis, ląstelėse esančiomis dalelėmis, kurios atlieka svarbų vaidmenį mažinant uždegimą ir skatinant sveikų ląstelių atsinaujinimą. Senstant egzosomų kiekis mažėja, todėl atsiranda smulkių raukšlių, oda praranda elastingumą. EXOSO-METIC veido serumas ir EXOSO-METIC akių serumas yra sukurti su laboratorijoje susintetintais augimo faktoriais, kurie prisitvirtina prie odos ląstelių, padeda sustiprinti ląstelių ryšį ir signalizuoti ląstelėms, kad būtų pradėti atsinaujinimo ir atsistatymo procesai. Dėl to gaunama ypač didelė senėjimą stabdanti nauda, ​​įskaitant sustiprintą stangrumą, lygesnę odos tekstūrą, sumažintas smulkias raukšles bei pagerintą odos atspalvį.

Dr. Barbara Sturm odos priežiūros revoliucijos esmė - jos priešuždegiminė filosofija / „AUM Wellness Clinic” nuotr.

AUM klinikos partnerystė su Dr. Barbara Sturm: vienija ilgaamžiškumo filosofija

V.Jurgaitienės teigimu, „santykiai tarp AUM klinikos ir daktarės Barbaros Sturm yra ne tik verslo partnerystė. Tai atspindi bendrą ilgaamžiškumo ir holistinės gerovės viziją. Dr. Barbaros Sturm odos priežiūros revoliucijos esmė yra jos priešuždegiminė filosofija. Uždegimas dažnai yra nepastebima odos senėjimo ir įvairių dermatologinių problemų priežastis. AUM klinikoje mes taip pat tikime, kad reikia gydyti pagrindines sveikatos problemų priežastis, o ne tik simptomus, užtikrinant ilgalaikius rezultatus ir visapusį gerovės jausmą.“

Dr. Barbara Sturm pasaulinio lygio meistriškumo mokymai / „AUM Wellness Clinic” nuotr.

AUM klinika bendradarbiauja su kitomis longevity srityje lyderiaujančiomis klinikomis Europoje, pasaulinio lygio ilgaamžiškumo medicinos ekspertais. Praeitų metų spalį, klinikos kvietimu Lietuvoje pirmą kartą lankėsi SHA Wellness Clinic gydytojas ir vienas žymiausių ilgaamžiškumo veidų Europoje Dr. Vicente Mera. „Mūsų tikslas yra ne tik atitikti, bet ir viršyti mūsų klientų lūkesčius, suteikiant jiems galimybę pasinaudoti pažangiausiomis estetinės medicinos ir ilgaamžiškumo technologijomis be būtinybės išvykti iš Lietuvos“, – teigia AUM klinikos įkūrėja medikė Violeta Jurgaitienė.

Apie daktarę Barbara Sturm

Dr.Barbara Sturm yra visame pasaulyje žinoma vokiečių gydytoja, estetikos ekspertė ir priešuždegiminės filosofijos pradininkė, savo karjerą pradėjusi ortopedinių tyrimų srityje. Išgarsėjusi savo priešuždegiminiu požiūriu, kuris yra unikaliai gydantis, o ne agresyvus, jos kuriami odos priežiūros produktai yra pagrįsti priešuždegiminės medicinos tyrimais. Dr.Barbara Sturm odos priežiūros, plaukų priežiūros priemonių ir papildų asortimentas sukurtas remiantis 25 metų moksliniais tyrimais ir gali pasigirti daugiau nei 300 produktų, kurie sulaukė pasaulinio pripažinimo.

„AUM Wellness Clinic” – pirmoji ilgaamžiškumo ir sveikatinimo klinika Baltijos šalyse, įkurta 2022 m. Vilniuje. Klinika apjungia pažangiausią tradicinę bei funkcinę mediciną ir taiko aukščiausios kokybės diagnostikos ir gydymo metodus.
Apie mokslu grįstą odos priežiūrą daugiau skaitykite čia.

„AUM Wellness Clinic“ pristatyta inovacija – priešuždegiminių ingredientų mokslu grįsta odos priežiūra (32 nuotr.)
+26