Naujienos modelių pasaulyje: jungiasi agentūros „Baltic Model Management“ ir „First Face Model“

Naujienos modelių pasaulyje / Organizatorių nuotr.
Naujienos modelių pasaulyje / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-11 14:40
AA

Daugiau nei dvidešimt metų dirbanti modelių agentūra „Baltic model management“ (BMM), užauginusi tokias žinomas manekenes kaip Carmen Kass, Julija Steponavičiūtė, Dovilė Viršilaitė, Svetlana Lazareva, Aistė Jasaitytė, Indrė Aleksiuk ir daugelį kitų, nusprendė atidaryti vyrų diviziją. Iki šiol reprezentavusi tik merginas, dabar pasaulinei mados industrijai agentūra paruoš ir tinkamus duomenis turinčius modelius vaikinus.

„Mūsų partneriai, klientai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje jau seniai klausinėja, kada turėsime pasiūlyti vyrų modelių. Kai kuriems darbams patvirtindavome savo pažįstamus ar mūsų modelių merginų draugus“, – pasakoja BMM direktorė Ingrida Bruggemann.

„Dabar nusprendėme rimtai užsiimti ne tik merginų, bet ir vaikinų modelių vadyba. Bendradarbiaujame su virš 100 žinomų modelių agentūrų visame pasaulyje, dauguma jų dirba tiek su merginomis, tiek su vaikinais, tad ieškoti naujos rinkos mums nereikės, užsakymų gauname jau dabar“, – priduria BMM verslo plėtros vadovė Agnė Augutavičiūtė.

Ar nesunku tokioje mažoje šalyje kaip Lietuva, kurioje yra ne viena su vyrais dirbanti modelių agentūra, surasti norinčius modelio karjerą pradėti vaikinus?

„Mums pasisekė – prie mūsų prisijungė vienintelė Lietuvoje tik vyrus reprezentuojanti agentūra, First face model. Jų vadovė Aistė Andrijauskaitė anksčiau buvo Baltic model management modelis, pradėjusi karjerą vos 14-os metų. Tad didžioji naujiena yra ta, kad mūsų agentūros jungiasi, Aistė toliau padės ieškoti naujų perspektyvių vaikinų, o mes planuosime jų veiklą Lietuvoje ir užsienyje“, – pasakoja Ingrida.

Mados pasaulis nuolat keičiasi, kasmet pastebimos naujos tendencijos, tad kokių veidų ieškoma šįmet?

„Dabar labai paklausūs įdomių bruožų, skirtingų rasių, įvairių tautybių modeliai. Kas anksčiau buvo laikoma „negražu“, dabar yra pliusas. Tarkim, didelė nosis, atlėpusios ausys, randas, „išpūstos“ ar pernelyg siauros akys, dideli smakrai, aukštos „ateivių“ kaktos – vertinamas bet koks išskirtinumas, atkreipiantis dėmesį. Žinoma, komerciniai, klasikinių, taisyklingų bruožų modeliai visada turės darbo. Mes kaip agentūra esame ištikimi savo principams, žiūrime ne tik į išorinį grožį, nes vien jo neužtenka. Žmogaus asmenybė yra itin svarbu, modelis turi būti komunikabilus, pozityvus, geranoriškas, charizmatiškas, gebantis klausytis ir turintis noro mokintis. Aišku, tai galioja ne tik modeliams – juk visi mes pastebime ir jaučiame simpatiją tiems, kurie spinduliuoja vidinę energiją“, – sako BMM direktorė.

Baltic model management moko, kaip reikia vaikščioti, pozuoti prieš kameras, rengtis, bendrauti, suteikia begalę informacijos apie modelių pasaulį ir planuoja tarptautinę karjerą nuo pat pirmojo žingsnelio. Lapkričio pabaigoje šiais metais atrasti vaikinai ir merginos bei jau dirbantys modeliai turės galimybę pasirodyti geriausioms pasaulio agentūroms – BMM kvietimu, į Vilnių atskrenda virš 20-ies garsiausių agentūrų, žinomų topmodelių agentų iš Milano, Paryžiaus, Londono, Niujorko, Tokijaus, Berlyno, Barselonos ir kitų mados industrijos sostinių.