Naujo viešbučio Druskininkuose atidaryme nuo Ričardo Malinausko nesitraukė ne tik jo draugė Jurgita

Daina ir Antanas Bosai, Ričardas Malinauskas, Jurgita Kasperavičiūtė, Algirdas Sysas. / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Daina ir Antanas Bosai, Ričardas Malinauskas, Jurgita Kasperavičiūtė, Algirdas Sysas. / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-27 18:23
AA

„Druskininkai seniai nebėra tik sanatorijos. Čia galima rasti viską, ko ieškai. Net Balio salą“, – šmaikštavo naują viešbutį, kurio interjeras primena Indonezijos pažibą – Balio salą, – pristatęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Lapkričio 27-ąją Druskininkuose atidarytas bendrovei „Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centras AQUA“ priklausantis rytietiško stiliaus viešbutis „Flores“ bei SPA centras. Visa naujojo viešbučio aplinka ir interjeras įkvėptas egzotiškosios Indonezijos ir ypač žymiausios jos salos Balio.

Keturių žvaigždučių viešbučio atidaryme dalyvavo negausus būrys politikų. Nuo vakaro šeimininko, Druskininkų mero visą laiką nesitraukė ne tik jo gyvenimo draugė Jurgita Kasperavičiūtė, bet ir Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas. 

Jurgita Kasperavičiūtė, Ričardas Malinauskas ir Algirdas Sysas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Savo simpatijas naujam viešbučiui atvirai reiškė ir politikas bei verslininkas Stasys Brundza. 

Apžiūrėti išskirtinio dizaino viešbučio kambarius atvyko ir Dainos bei Antano Bosų šeima. Kartu su tėvais laiką Druskininkuose leido ir jų dukra Urtė Magdalena. 

Druskininkuose atidarytas prabangus viešbutis „Flores“ (67 nuotr.)
+61

Prabanga, įtiksianti ir lietuvių, ir rusų skoniui

„Manau, bet kuriai šaliai turėti išskirtinius pastatus yra įdomu. O Lietuvai, kuri tokia jauna valstybė, nori labiau nustebinti pasaulį, tai ypač svarbu. Su tokiais objektais, kaip šis viešbutis, mes tai sėkmingai darome.

Tikiu, kad jis įeis į viešbučių dizaino klasiką“, – sakė viešbučio „Flores“ idėjos autorius, architektas Raimondas Pilkauskas.

Jo komanda naujajam Druskininkų viešbučiui sukūrė išskirtinį interjerą, kuriame panaudota daugybė iš Indonezijos atgabentų daiktų – pradedant dekoracijomis iš bambuko, baigiant iš bananų lapų pintais kilimais, kuriais papuoštos kai kurių kambarių sienos. 

Pasak architekto, Balio sala yra tas raktas, kurio reikia, norint perskaityti viešbučio istoriją.

„Iš šios salos sėmėmės įkvėpimo, viskas parinkta taip, kad atsidūrę viešbutyje pasijustumėte ne Lietuvoje, bet Indonezijoje“, – sakė architektas.

Per keturis aukštus išsidėstę 48 kambariai įrengti skirtingai – juos vienija tik bendra tema. Pirmajame jo aukšte įrengtas žiemos sodas su bėgančio vandens siena, greta veikia SPA centras.

„Žalioji siena – duoklė šiandienos aktualijai – ekologijai“, – pažymėjo R.Pilkauskas.

Jurgita Kasperavičiūtė, Ričardas Malinauskas ir Algirdas Sysas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Prabangiausi apartamentai yra viršutiniame aukšte – šie kambariai skirti VIP'ams, jų interjeras europietiškesnis.

Brangiausi – 380 eurų/žmogui už parą (savaitgalį) kainuojantys karališki apartamentai. Kitų kambarių nuoma parai prasideda nuo 69 eurų/žmogui.

„Mes orientuojamės į aukštesnes nei vidutines pajamas turinčius klientus. Nebūtinai lietuvius, kuriems toks interjeras galbūt per ryškus. Tačiau rusams ir poilsiautojams iš Izraelio, kurių pas mus nuolat pilna, tai tikrai patiks“, – neabejojo viešbučio ir SPA centro „Flores“ direktoriaus pavaduotoja Rasa Černiauskienė.

Lietuviams toks interjeras galbūt per ryškus. Tačiau rusams ir poilsiautojams iš Izraelio, kurių pas mus nuolat pilna, tai tikrai patiks.

Tiesa, turistų iš Rusijos šiemet Druskininkuose stipriai sumažėjo. Skaičiuojama, kad jų, lyginant su 2014 m., kurorte sumažėjo net 27 proc.

Nepaisant to, Vandens parke nuo 2006-ųjų veikiančio trijų žvaigždučių viešbučio „Aqua“ užimtumas visuomet viršija 80 proc.

Penktadienį atidarytas viešbutis „Flores“ jau veikia, tačiau jo savininkai dar turi jam paruošę ambicingų planų. Čia numatytas dirbtinių bangų baseinas – 50 metrų diametro kupolas, kuris priklausomai nuo oro sąlygų – arba užsidarys, arba bus atvertas.

„Čia apsilankę žmonės galės pasijusti tarsi paplūdimyje: jei švies saulė, deginsis, jei ne – maudysis mineralinio vandens baseine“, – kalbėjo Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centro „AQUA“ direktoriaus pareigas laikinai einantis Vytas Chocha.

Tai – ne vienintelė priežastis, kodėl lapkričio 27-osios vakarą Druskininkai galėjo švęsti. Tądien didžiausiame Lietuvos kurorte visuomenei buvo pristatytas Lynų kelias – oro gondolų keltuvas, sujungęs miesto centre esantį Vandens parką su „Snow arena“.

Druskininkuose atidarytas lyninis keltuvas (59 nuotr.)
+53