Naujoje Andriaus Mamontovo dainoje „Hiperbolė“ – jaunystės prisiminimai iš Palangos

Andrius Mamontovas pristatė dainą „Hiperbolė“
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai paskelbęs apie greit pasirodysiantį savo albumą, Andrius Mamontovas gerbėjams pristato naują dainą. Kūrinys „Hiperbolė“, kurio nuo šiandien galima klausytis visose muzikos transliacijos platformose – tikros, muzikantui Palangoje 1985-aisiais įvykusios istorijos pasakojimas.

„Kažkada labai seniai Palangoje buvo vieta, vadinama „plaščiadke“. Ten į diskoteką rinkdavosi visi pajūrio poilsiautojai. Vienoje salės pusėje paprastai sėdėjo „Vilnius“, kitoje – „Kaunas“, o trečioje – likusi Lietuva. Taip visai netyčia „priešininkų“ stovykloje pastebėjau man patinkančią merginą. Galvojau ką daryti – ryžtis rizikinkam sprendimui, ar likti savo vietoje. Vis dėlto apsisprendžiau imtis veiksmų“, – šypsodamasis seną istoriją prisiminė A.Mamontovas.

„Tuo metu šokių aikštelėje grojo „Hiperbolės“ daina „Pamiršk mane“. Iškviečiau merginą šokti ir... ir mums bešokant įlūžo medinės grindys, o mano koja iki kelio įstrigo ten. Mergina neišsigando, tačiau pažvelgė į mane, nusijuokė ir nuėjo. Tai buvo paskutinis kartas, kai ją mačiau“, – sakė atlikėjas, prisiminęs daugiau kaip 40 metų senumo įvykius Lietuvos pajūryje.

Būtet ši akimirka, ir jos fone skambėjusi legenidnės šalies grupės daina A.Mamontovą įkvėpė savo naująjį kūrinį pavadinti „Hiperbolė“.

Įvertinkite:

Dar balandžio mėnesį Andrius Mamontovas paskelbė apie ketinimus šią vasarą išleisti naują albumą. Tiesa, ar plokštelėje, kuri taps 21-uoju soliniu atlikėjo įrašu, bus galima rasti šiandien pristatomą kūrinį, muzikantas dar neatskleidžia.

Skaitykite daugiau