Naujoje Eltono Johno knygoje – atviras žvilgsnis į liguistą M. Jacksono elgesį

Michaelas Jacksonas ir Eltonas Johnas (1978 m.)/ Vida Press nuotr.
Michaelas Jacksonas ir Eltonas Johnas (1978 m.)/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-15 21:24
AA

Naujausioje savo biografinėje knygoje, kuri prekybos vietas pasiekė spalio 15-ąją, seras Eltonas Johnas negaili aštrių žodžių popkaraliui Michaelui Jacksonui ir jo elgesiui.

E. Johnas naujausiuose memuaruose „Me“ atvirai kvestionuoja Michaelo Jacksono psichinę būseną.

Pasirodžius filmui „Leaving Neverland“, kur du dabar jau suaugę vyrai mirusią žvaigždę kaltina pedofilija, viešumoje vis dažniau iškyla klausimas: „Ar Jacksonas, pasaulinio garso įžymybė, naudojosi savo šlove ir skriaudė nepilnamečius berniukus?“

Knygoje „Me“ Eltonas Johnas pasakoja, kad su būsima superžvagžde jiedu susitiko, kai Michaelui tebuvo 13-14 metų. Tuomet Eltonui Michaelas pasirodė šviesus, džiugus ir bendrauti mėgstantis berniukas. 

Eltonas Johnas

„Maniau, jis – vienas nuostabiausių vaikų žemėje. Bet tam tikru metu, vėlesniais savo gyvenimo metais Michaelas ėmė ir  atsiribojo nuo aplinkinio pasaulio. Tas pats buvo nutikę ir Elvis Presley“, – prisimena Eltonas.

Savo knygoje „Rocketman“ hito atlikėjas pasakoja, jog gan dažnai susitikdamas su Michaelu Jacksonu, jis po truputį matė, kaip žvaigždė pamažu praranda sveiką protą. „Vienas Dievas težino, kas dėjosi jo galvoje ir vienas Dievas tegali pasakyti, kokius narkotikus Michaelas vartojo, bet kas kartą jį sutikęs aš buvau tikras – vyras prarado sveiką protą.“

Michaelas Jacksonas ir Joe Jacksonas / „Scanpix“ nuotr.

E. Johnas įsitikinęs, kad superžvaigždei reikėjo rimtos pagalbos, kurios laiku jis negavo. „Buvo nejauku su juo būti vienoje patalpoje. Nežinau ir negaliu suprasti priežasties, tačiau atrodė, kad Michaelas vengia suaugusiųjų kompanijos.“

Eltonas aprašo ir vieną įdomų, užsienio žiniasklaidos smalsumą sužadinusį nutikimą – kartą pakvietęs Michaelą Jacksoną į savo surengtą vakarėlį, jis visur jo ieškodamas, žvaigždę surado žaidžiantį su savo kambarinės sūnumi.

Michaelas Jacksonas (2005 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad neseniai filmas „Leaving Neverland“ apie Michaelą Jacksoną sukėlė tokią audrą, kokios šou pasaulis dar nebuvo matęs. Tada du vyrai filmo kūrėjams galiausiai ryžosi atskleisti žadą atimančius faktus apie tai, kaip dainininkas juos seksualiai išnaudojo, kuomet jie tebuvo nekalti vaikai.

Vieni puolė dokumentiką vadinti „šmeižtu“, o kitiems tai buvo dešimtmečius sklandžiusių gandų įrodymas. Vis dėlto gerbėjai nusprendė nesėdėti rankų sudėję: Michaelo Jacksono gerbėjų klubai bylinėjosi su dviem popmuzikos karaliaus galimai vykdyto vaikų tvirkinimo aukomis Prancūzijos teisme, o kovo mėnesį pasirodęs dviejų dalių filmas sulaukė didžiulio susidomėjimo ir privertė M. Jacksono šeimą iškelti 88 mln. eurų ieškinį.