Naujoje „Terminatoriaus“ dalyje Arnoldas Schwarzeneggeris bando atgauti prieš 30 metų turėtas formas

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.
Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-06-26 13:20
AA

Holivudo veiksmo filmų veteranas Arnoldas Schwarzeneggeris turėjo dvigubai uoliau stengtis, kad įgytų reikiamą formą filmuodamasis naujoje futuristinio trilerio „Terminatorius“ dalyje, nes jo režisierius Alanas Tayloras norėjo, kad 67 metų aktorius būtų toks pats raumeningas, koks buvo kuriant originalų 1984 metų filmą.

Filmo „Terminatorius“ kūrybinė komanda / „Scanpix“ nuotr.

Buvęs kultūrizmo čempionas ir politikas, vaidinantis kiborgą žudiką toje kino sagoje, sportuoja kiekvieną dieną, bet šįkart jam teko įdėti daugiau pastangų ir užsiauginti daugiau raumenų, kad atrodytų kaip prieš 31 metus, kai buvo išleistas pirmasis „Terminatoriaus“ filmas.

Jis pasakojo JAV televizijos rytinei laidai „Good Morning America“: „Įdomu, jog aš mankštinuosi kiekvieną dieną. Kilnoju svorius, atlieku pratimus širdies ir kraujagyslių sistemai stiprinti ir panašiai, bet kai pradėjau dirbti šio filmo kūrime iki prodiusavimo, režisierius atėjo pas mane ir pasakė: „Noriu, kad tavo figūra būtų tokia pati kaip 1984-aisiais.“ Taigi iš tikrųjų turėjau priaugti 10 svarų (4,5 kg).“

Berlyne pristatyta nauja trilerio „Terminatorius“ dalis (6 nuotr.)

„Taigi, mankštinausi dvigubai uoliau ir dvigubai didesniu krūviu; kiekvieną dieną kilnodamas svorius po dvi valandas. Vėliau, žinoma, nepaliaudamas dirbau su triukų koordinatoriumi ir kaskadininkais, kuriant visas kovos scenas ir visą choreografiją“, – aiškino naujojo filmo „Terminator Genisys“ žvaigždė.

Tačiau A.Schwarzeneggeris pripažino, kad jam šis iššūkis patiko.

„Šiems dalykams reikia skirti daug darbo, bet tai smagu – man labai patinka tai daryti“, – sakė buvęs Kalifornijos gubernatorius.

Filmo „Terminatorius“ kūrybinė komanda / „Scanpix“ nuotr.
Filmo „Terminatorius“ kūrybinė komanda / „Scanpix“ nuotr.