Naujoji Arianos Grande meilė Ethanas Slateris – vis dar vedęs: šokiravo žmoną skyrybų prašymu

Ethanas Slateris ir Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.
Ethanas Slateris ir Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-27 16:25
AA

Naujasis atlikėjos Arianos Grande vaikinas aktorius Ethanas Slateris oficialiai padavė prašymą dėl skyrybų su žmona Lilly Jay. Jiedu susituokę nuo 2018 m. ir turi mažametį sūnų, kurio susilaukė praėjusių metų rugpjūtį.

Aktorius Ethanas Slateris, kuris kartu su Ariana Grande vaidina būsimoje Brodvėjaus spektaklio „Wicked“ ekranizacijoje, trečiadienį Niujorke pateikė dokumentus dėl skrybų su dabartine žmona Lilly Jay.

Anksčiau šį mėnesį A.Grande šokiravo gerbėjus nutraukdama dvejus metus trukusią santuoką su nekilnojamojo turto agentu Daltonu Gomezu.

Teigiama, kad E.Slateris ir A.Grande užmezgė romaną praėjusiais metais, filmuodamiesi filme „Wicked“, Londone.

Ethanas Slateris / „Scanpix“ nuotr.

Lilly Jay artimas šaltinis neseniai TMZ papasakojo, kad E.Slaterio dabartinė žmona buvo nemaloniai nustebinta dėl pasirodžiusių naujienų ir jaučiasi taip, tarsi Ethanas būtų išdavęs jų šeimą.

Ji taip pat yra nusiminusi dėl to, kad jų sūnus nebeturės abiejų tėvų šalia.

Kitas smūgis – sudaužyta širdis. Ji jaučiasi išduota, nes Ariana Grande, kuri kartu su Ethanu Slateriu vaidins būsimame filme „Wicked“, anksčiau leido laiką su Lilly ir jos vyru, kai jie dar buvo laimingai susituokę.

Kitas šaltinis teigė, kad „Ari ir Ethanas tiesiog stengiasi laikytis nuošaliai ir būti pagarbūs savo buvusiems partneriams, nes jie tęsia šiuos naujus santykius“.

Neaišku, kada tiksliai Grande ir Slateris pradėjo rimtai susitikinėti, tačiau teigiama, kad prieš kelis mėnesius.

Dar visai neseniai Ethanas viešai pagyrė savo žmoną saldžiame įraše, kurį paskelbė instagrame.

Gegužės 14-ąją – Motinos dieną – jis pasidalijo įrašu, kuriame gyrė savo žmoną ir atskleidė, kad pirmasis poros vaikas yra berniukas.

„Laimingos pirmosios Motinos dienos labiausiai mylinčiai rūpestingai ir nuostabiai mamai, žmogui pasaulyje“, – dėstė jis ir pasirašė: „Nuo manęs ir šio mažylio“.

Jis paskelbė nefokusuotą berniuko nuotrauką iš nugaros, kur priešais jį ant sienos projektuojamas daug aiškesnis jo šešėlis.

Iš įrašo, kuris sulaukė „patiktuko“ nuo Grande, neaišku, ar tuo metu Slateris vis dar buvo kartu su žmona.

Ariana Grande ir Daltonas Gomezas / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad liepos 17 dieną paviešinta žinia, kad po dviejų metų santuokos išsiskyrė Ariana Grande ir jos vyras Daltonas Gomezas. Artimas porai šaltinis teigė, kad pora skirtingais keliais pasuko prieš beveik septynis mėnesius, tačiau oficialus skyrybų procesas vis dar vyksta. Sutuoktiniai santykius nutraukia bendru sutarimu.

„Jie kartu priėmė sprendimą skirtis, – portalui „Page Six“ sakė porai artimas asmuo. – Jie turėjo santykių problemų dar iki sausio mėnesio. Tačiau vis vien liko geriausiais draugais“.

Teigiama, kad dar balandį D.Gomezas aplankė Arianą Londone, kai ši filmavosi filme „Wicked“. Nors buvo tikimasi, kad pavyks santykius pataisyti, kelionė nedavė norimo rezultato.

„Jie atskirai gyveno iki gegužės mėnesio, o tuomet nusprendė vėl pabandyti būti kartu. Tai truko vos dvi savaites, kol abu suvokė, jog nepavyks“, – kalbėjo šaltinis.

Dainininkė Ariana Grande (50 nuotr.)
+44

Tiesa, skelbiama, kad dar iki žinios apie skyrybas paviešinimo, D.Gomezas nevengė susitikinėti su kitais asmenimis, vaikštė į pasimatymus. Nors skyrybos tebevyksta, tai vyras daro jau keletą mėnesių. Šaltinio teigimu, Ariana Grande dėl tokio greito buvusio mylimojo nėrimo į pasimatymų pasaulį priekaištų jau nebeturi.

Kaip rašo „The Mirror“, paskutinį kartą A.Grande su vestuviniu žiedu buvo matoma balandžio mėnesį per Jeffo Goldblumo koncertą Londone. Nuo to laiko ji „Instagram“ paskelbė kelias nuotraukas, kuriose žiedo ant jos piršto jau nebuvo matyti.

Amerikiečių atlikėjos vestuvės įvyko 2021-ųjų gegužė. Šventė buvo kukli, joje dalyvavo mažiau nei 20 žmonių. Ceremonija vyko dainininkės namuose Kalifornijoje.

TMZ teigimu, Ariana Grande gyvena garsenybių pamėgtame Montecito rajone. Čia įsikūrė ir Sasekso hercogai.

„Kambaryje tvyrojo laimė ir meilė. Pora ir jųdviejų šeimos be galo džiaugiasi“, – sakė dainininkės atstovas.

Daltonas Gomezas gimė ir užaugo Kalifornijoje. Jis ne vienerius metus dirba prabangaus nekilnojamo turto agentu.

Su Daltonu Ariana iki vestuvių susitikinėjo kiek daugiau nei metus. Pirmą kartą informacija, kad atlikėja turi naują mylimąjį, pasirodė 2020 m. vasarį. Ją ir Daltoną fotografai įamžino besibučiuojančius restorane.

Tada 2020 metų gegužę santykius jie patvirtino drauge nusifilmavę bendros Justino Bieberio ir Arianos Grande dainos „Stuck With U“ vaizdo klipe.

Jį pamatyti galite čia: