Naujos „Driu Beauty“ kosmetikos kolekcijos pristatyme – žinomos viešnios

„Driu beauty“ naujos linijos pristatymo viešnios / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės ir grožio mylėtojai rinkosi į ištaigingą, tik neseniai duris atvėrusį viešbutį „Courtyard by Marriott“, kuriame buvo pristatyta nauja ir išskirtinė protingos kosmetikos „Driu Beauty“ linija. Jos kūrėja Indrė Urbanavičienė kartu su bene garsiausiu šalies ilizionistu Mantu Wizard kolekcijos „Wise Unisex“ pristatymą pavertė įspūdingu magijos šou.

Grojant DJ Edmonto muzikai iliuzijų meistras M. Wizard visus susirinkusius pakerėjo savo magiškais triukais, kurių metu buvo pristatyta visa naujausia kosmetikos linija „Wise Unisex“. Toks originalus lietuviškos kosmetikos pristatymas buvo pasirinktas neatsitiktinai, pasak prekinio ženklo „Driu Beauty“ įkūrėjos I. Urbanavičienės, tai kosmetika, daranti stebuklus, todėl ir jos naujos kolekcijos pristatymas turėjo būti užburiantis ir atimantis žadą.

„Driu beauty“ naujos linijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Mano magija kaip ir visa Driu Beauty kosmetika šį vakarą bandė sustabdyti laiką ir nepaklusti fizikos dėsniams. Mes visi tapome savo stebuklų šeimininkais, o stebuklai įvyko ne tik mano, bet ir žiūrovų rankose“, – šypsojosi iliuzionistas M. Wizard.

Jau ne vienerius metus grožio rinkoje besipuikuojati kokybiška lietuviška kosmetika „Driu Beauty“ turi subūrusi didelį savo mylėtojų ir pirkėjų ratą. Ne veltui jos kūrėja I. Urbanavičienė yra tituluojama protingos kosmetikos guru ir net giliai įsišaknijusių mitų griovėja. Žinoma moteris ne tik kuria kosmetiką, ji šviečia visuomenę ir tai, pasak Indrės, ją įkvepia kiekvieną dieną. Galybė mokomųjų seminarų ir paskaitų, įvariausių straipsnių ir interviu šalies žiniasklaidoje, o kur dar pirmoji lietuviška knyga „Protingas Grožis: Švytinčios odos biblija“, mokanti šalies moteris ir vyrus skaityti etiketes ir įžvelgti tai, kas slypi už jų. Ir čia Indrė nežada sustoti, atvirkščiai – tik judėti į priekį, būtent taip ir gimė nauja linija „Wise Unisex“.

„Driu beauty“ naujos linijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Ši nauja kolekcija įkvėpta pašėlusio gyvenimo tempo, o jos misija – apsaugoti brangiausią mūsų rūbą – odą. Ji skirta ambicingiems, dinamiškiems, veikliems žmonėms. Žmonėms, kuriems nesvarbu, kiek jiems metų. Žmonėms, kurie ima iš gyvenimo viską. Žmonėms kaip tu!“, – intriguoja Indrė.

Kolekcijos „Wise Unisex“, skirtos visiems – nuo ekstremalų sportą dievinančio paauglio iki podiumu žengiančios jaunos mamos, nuo gležnos smuikininkės iki fitneso čempiono, veidais tapo iš pirmo žvilgsnio nieko bendro neturintys žmonės – bokso ir kikbokso kovotojas Araik Mchitorian bei studentė Toma Čeginskaitė, kurios didžiausia aistra – fotografija.

„Juos vienija polėkis, veržlumas ir gyvenimo džiaugsmas. Būtent tokiems žmonėms sukurta mūsų naujoji kosmetikos linija. Pripažinkime, kartais taip įsisukame į naujų siekių, tikslų, darbų ir iššūkių verpetą, kad pamirštame stabtelti ir pagalvoti apie save. O visas tas skubėjimas, stresas, šiuolaikinio pasaulio aplinka veikia mūsų jautrią odą“, – pasakoja I. Urbanavičienė, jau ne vienerius metus ne tik kurianti protingą kosmetiką, bet ir mokanti šalies vyrus bei moteris sąmoningai rinktis ir naudoti odos priežiūros priemones.

„Driu beauty“ naujos linijos pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Pasak „Driu Beauty“ įkūrėjos Indrės, „Wise Unisex“ produktai praturtinti raminančiais ir uždegimą mažinančių savybių turinčiais ingredientais, visiškai nenaudojamos medžiagos, turinčios alergenų ar galinčios suerzinti odą. Šalia pagrindinės veikliosios medžiagos – kosmetinio prebiotiko, maitinančio gerąsias bakterijas, kosmetikos sudėtyje taip pat puikuojasi: tripeptidai, hialurono rūgštis ir vitaminas B3. Jos ne tik papildo prebiotiko poveikį, bet turi ir kitų savybių – aktyviai kovoja su senėjimo procesais, palaiko odos drėgmės balansą ir tvirtą apsauginį barjerą, skatina odos atsinaujinimo procesus, turi raminamąjį ir antibakterinį poveikį.

„Wise Unisex“ pristatymo metu, svečiai, tarp kurių ir būrys įžymybių: Simona Starkutė, Aistis Mickevičius, Saugirdas Vaitulionis, Rasa Arlauskienė, Ironvytas, Rima Triškutė, Arnoldas Remeika ir kiti, galėjo ne tik mėgautis gera muzika ir stebuklingu magijos šou, bet ir patys išbandyti naujosios kosmetikos linijos produktus bei juos laimėti. Čia vėl į pagalbą buvo pasitelkta magija, šį kartą – paslaptinga žymiausio Lietuvos ilizionisto M. Wizard skrybėlė, padėjusi ne tik išsiaiškinti laiminguosius, bet ir juos apdovanoti. 

Naujos „Driu Beauty“ kosmetikos kolekcijos pristatymas (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau