Naujos kartos probiotinis muilas atstos ir rankų kremą

ProBioSanus“ laboratorijoje dirbantys mokslininkai, sukūrę pirmąjį pasaulyje skystą muilą su specialia probiotine formule
ProBioSanus“ laboratorijoje dirbantys mokslininkai, sukūrę pirmąjį pasaulyje skystą muilą su specialia probiotine formule
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2015-05-07 08:29
AA

Ką daryti, kad rankos ilgiau išliktų švariomis, o jų oda – nepažeista? Atsakymą į šį klausimą rado naujojoje UAB „ProBioSanus“ mokslinių tyrimų laboratorijoje dirbantys mokslininkai, sukūrę pirmąjį pasaulyje skystą muilą su specialia probiotine formule.

Kuriant naują produktą siekta išspręsti dvi problemas: sukurti pozityvią mikroflorą ant rankų, kuri neleistų daugintis blogosioms bakterijoms, ir gaminio sudėtyje suderinti 100% natūralias medžiagas, kurios nepažeistų rankų odos. Taip gimė „Probiotic“ muilas, kuriame suderintos tik natūralios medžiagos. Į muilą dedami probiotikų fermentacijos produktai – baltymai, vitaminai ir kitos gerųjų bakterijų sukurtos natūralios medžiagos, kurios ypač teigiamai veikia rankų odą, ją regeneruoja, drėkina, odą prisotina būtinais vitaminais, tiesina raukšles.

Žmogaus plaštakos susiduria su bene didžiausiu neigiamu aplinkos poveikiu, tai viena priežasčių, kodėl rankų oda sensta greičiausiai ir reikalauja daug priežiūros. Atsiduriama tartum užburtame rate – kad išvengtume įvairių užkrečiamųjų ligų nuo mažų dienų esame skatinami kuo dažniau plautis rankas, tačiau įprastos cheminės priemonės ilgainiui pažeidžia odą, ji sausėja, skeldėja ir sensta. Probiotikai, kitaip vadinamos gerosios bakterijos, kurie panaudoti kuriant skystojo muilo formulę padeda ant rankų atkurti pozityvią mikroflorą, o natūralių medžiagų formulė nepažeidžia odos epidermio. Lyginant su įprastomis antibakterinėmis priemonėmis, probiotikų pagrindu sukurti gaminiai mikrobiologinį efektyvumą išlaiko kur kas ilgiau.

Remiantis UK „Geneius Laboratory“ atliktų tyrimų duomenimis efektyvumo skirtumas skaičiuojamas kartais: praėjus 2 valandoms, gaminių su probiotikais efektyvumas yra didesnis beveik 4 kartus, o po 8 valandų skirtumas sudaro jau 22 kartus.

„Probiotic“ skystojo muilo liniją, kuri pirmą kartą buvo pristatyta 2014 m. Švedijoje vykusioje parodoje „Natural Products Scandinavia“, sudaro trys produktai. Hipoalerginis muilas, kurio sudėtyje nėra jokių papildomų kvapiklių ar dažiklių,  skirtas alergiškiems žmonėms, kurių rankų oda jau paveikta buityje naudojamų įvairių aukštos koncentracijos cheminių medžiagų.

Reminančio muilo sudėtyje šalia natūralių probiotikų fermentacijos produktų yra ir granatų bei nimbamedžio ekstraktų, sladžiųjų migdolų aliejaus. Tuo tarpu drėkinančio „Probiotic“ muilo sudėtis be migdolų aliejaus dar papildyta provitaminu B5 ir granatų ekstraktu.

Tai ypatingos kokybės muilai, kuriuos panaudojus, pasak mokslininkų, nebereikės rankų tepti kremu.

Šių naujovių ieškokite "Probiosan laboratory" elektroninėje parduotuvėje www.healthycare.lt ir "Eurovaistinėse"