„Naujos pupytės“ nebedalyvaus „Chorų karuose“: atsiprašo ir stabdo Vilniaus choro atranką

„Naujos pupytės“ / Foto Alibi nuotr.
„Naujos pupytės“ / Foto Alibi nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-15 10:11
AA

Pirmadienio rytą grupės „Naujos Pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė pranešė gerbėjams, kad grupė nebedalyvaus TV3 šou „Chorų karai“. Anot Oksanos, dalyvauti šou grupei sutrukdė pavasarį suplanuoti darbai.

„Mieli draugai, norime pranešti, kad „Naujos Pupytės“, pasitarusios su prodiuseriais, nusprendė „Chorų karus“ atidėti kitiems metams, dėl balandžio–gegužės mėnesiais suplanuotų darbų. Laukia 2 turai. Vienas jų Turkijoje, kitas Lietuvoje su vienu atlikėju. Atsiprašome ir skelbiame, jog stabdome atranką iki 2016 metų, kuomet būtinai susitiksime projekte!  Iki malonaus“, – pranešė O.Pikul-Jasaitienė. 

Žinia, kad „Naujos Pupytės“ taps Vilniaus choro generolėmis, nuskambėjo lapkričio pabaigoje. Merginos tikino ketinančios suburti balsingus žmones ir siekti pergalės televizijos šou.

Kaip Žmonės.lt sakė „Chorų karų“ prodiuserė Neringa Kavaliauskienė, „Naujos Pupytės“ iš šou nusprendė pasitraukti praėjusią savaitę. „Šnekėjomės, sudėliojome visus jų planus ir nusprendėme, kad visgi šįmet nepavyksta. Jos pasitraukia ir viską nukelia kitiems metams“, – tikino ji. 

Anot prodiuserės, kol kas nežinia, ar Vilniaus choras apskritai dalyvaus šou: „Kadangi viskas įvyko neseniai, dar neaišku. Greičiausiai Vilniaus chorą pakeis Klaipėdos choras. Kas jam vadovaus dar nenorėčiau atskleisti.“