Naujose TV vinjetėse – pabėgėlė iš Ukrainos: „Jaučiuosi palaiminta, kad šeima čia saugi“

LNK vinjetė, ukrainietė Karina / LNK nuotr.
LNK vinjetė, ukrainietė Karina / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-29 16:46
AA

Žmonės, nusifilmavę televizijos vinjetėse, tampa itin atpažįstamais – jos eteryje sukasi tūkstančius kartų. Todėl ne vienas vinječių herojus buvo prisipažinęs, kad neretai gatvėje sulaukia šypsenų, pasisveikinimų ir užkalbinimų iš visai nepažįstamų žmonių. O jo veidas, atvirkščiai, būna itin atpažįstamas šimtams tūkstančių.

28-ąjį sezoną pasitinkanti LNK televizija žiūrovams nuo rugsėjo 5 dienos pristatys atsinaujinusias vinjetes, kuriose pirmą kartą šios televizijos istorijoje išvysime nusifilmavusią užsienietę, rašoma pranešime spaudai.

Vinjetės, kurioje įmažintas žavus romantiškas pasimatymas restorane, pagrindine heroje nuo rudens taps 26-erių ukrainietė Karina, kuri iš Kyjivo atvyko nuo karo pradžios praėjus šiek tiek daugiau nei savaitei. Paklausta apie savo patirtį Lietuvoje, Karina tikina, jog prasidėjus karui Ukrainoje atėjo suvokimas, kaip greitai gali pasikeisti žmogaus gyvenimas, todėl gautas galimybes ji stengiasi išnaudoti čia ir dabar bei džiaugiasi gavusi pasiūlymą filmuotis vinjetėms.

Ukrainietė Karina / LNK nuotr.

Atvykusi į Lietuvą, Karina buvo maloniai nustebinta lietuvių gerumu bei dosnumu. Mergina tiki, jog palaikymas tokiu gyvenimo laikotarpiu yra labai svarbus, todėl liks amžinai dėkinga žmonėms, kurie neužmerkia akių prieš Rusijos karinę agresiją, dalinasi karo įvykiais, palaiko nuo karo nukentėjusius žmones tiek morališkai, tiek finansiškai. Toks elgesys padeda nepalūžti ir primena, jog yra daug žmonių, kuriems tai rūpi bei suteikia viltį, jog greitai pavyks išvysti karo pabaigą.

Ukrainietė Karina / LNK nuotr.

Turbūt kaip ir daugelis nuo karo baisumų pabėgusių ukrainiečių, Karina aiškina, jog buvo labai skaudu matyti tai, kas dabar vyksta jos gimtojoje šalyje. Ir nors praėjo nemažai laiko, Karina tikina, jog kiekvieną dieną ji jaučia nuolatinę baimę, nuotaikų kaitas bei nerimą, kuris užplūsta pagalvojus apie tai, ką vis dar tenka išgyventi žmonėms, kurie kiekvieną dieną stoja į akistatą su karu Ukrainoje, apie žmones, kurie prarado savo artimuosius bei savo namus. Ukrainietė yra dėkinga, jog su šeima turėjo galimybę atvykti į Lietuvą bei jaučiasi palaiminta, jog ji ir jos šeima yra saugi ir sveika.

Ukrainietė Karina / LNK nuotr.

Šių metų vinječių herojai – ne žinomi žmonės, o paprasti žiūrovai. Televizijos žiūrovus stebins penkios naujos vinjetės, kuriose pasirodys visų kartų žmonės – nuo vaikų iki garbaus amžiaus žmonių. Tai idėja, kuri atitinka naujųjų vinječių šūkį: „Jie žiūri LNK”.

Režisieriaus Andriaus Bartkaus ir prodiuserio Džiugo Bartkaus kurtuose epizoduose vinječių veikėjus pamatysime keliose skirtingose scenose: pasimatyme restorane, močiutės ir anūko pagalvių mūšyje, šeimos piknike prie ežero, senelio ir anūkų nuotykius kaime bei sniege angelus piešiančius anūkę ir senelį.

Ukrainietė Karina / LNK nuotr.

Akį traukia ir būsimosios žiemos vinjetės.

„Žiemos pasaka vidurvasarį prie 30 laipsnių karščio – tai tikras televizijos stebuklas“, – šypsosi televizijos savireklamos direktorė Oksana Navickienė.

Ji taip pat pažymi, jog po pertraukos į LNK vinjetes grįžta naminiai gyvūnai.

„Tai ne tik mieli, bet ir puikiai dresiruoti bei patys kantriausi filmavimo dalyviai. Daugiausia filmavimo komandos simpatijų sulaukė penkerių metų amerikiečių Stafordšyro terjeras Asbo, kuris ilgas filmavimo valandas stebėjo pagalvėmis žaidžiančius močiutę su anūku, pats pagalvę kantriai laikydamas nasruose, nors labai norėjo prisijungti prie mūšio“.

TV vinjetėse nusifilmavusi ukrainietė Karina (7 nuotr.)
+1