Naujuosius pasitinkanti Liepa Norkevičienė: „Jau pasvajojame apie šeimos pagausėjimą“

Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-01-01 18:00
AA

2020-ųjų pabaigoje po ilgokos pertraukos muzikinę staigmeną pristačiusi dainininkė Liepa Norkevičienė (30) Naujuosius pasitinka optimistiškai. Moteris atvira – trokšta visa galva nerti į muzikinę veiklą ir vis dažniau pagalvoja apie šeimos pagausėjimą.

„Noriu savo gyvenime pokyčių, o Naujieji metai ir yra puiki proga viską pradėti, svajoti ir išsikelti naujus tikslus. Belieka tik tikėtis, kad šie metai bus tam palankūs“, – portalui Žmonės.lt sako ji.

L. Norkevičienė atvirauja, kad 2020-ieji jai buvo itin sudėtingi. Pasak dainininkės, visus metus vis užklysdavo abejonės dėl pasirinkimų ir veiklų.

„Ir asmeninėse veiklose, ir darbuose buvo visokių abejonių ir daug nežinios. Iš tiesų, viskas klostėsi pakankamai sudėtingai, net muzikiniai planai vis keisdavosi. Tačiau metams einant į pabaigą, viskas pradėjo stoti į savo vėžes. Dėl to labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad ateinantys metai bus sėkmingi ir juose bus daugiau apibrėžtumo.

Tuo labiau, kad ir horoskopas man rodė, jog turėtų būti viskas gerai. Dažniausiai jis man rodo tik išbandymus, tai tikiuosi, kad pagausiu palankius vėjus. Bent šįkart“, – viliasi Liepa.

Liepa Norkevičienė

Nors pasitikdami Naujuosius metus daugelis pradeda pildyti tikslų ir svajonių sąrašus, L.Norkevičienė pasakoja niekuomet to nedaranti. Pasak atlikėjos, gyvenimas visuomet pateikia staigmenų, kurias nepaisant asmeninių norų, reikia priimti.

„Aš niekada sau nesikeliu naujų tikslų, nes viskas susidėlioja taip, kaip turi būti. Kartais vis pasvarstau, kad galbūt šiais metais norėčiau šiek tiek keisti savo gyvenimo kryptį, pradėti kurti kažką savo. Galvoju, gal pabandyti su baigtais mokslais kažką daryti, bet jokiu būdu nenoriu apleisti muzikos. Jaučiu didžiulę laimę, kai pristatau savo dainas“, – šypsosi ji.

Liepa atvirauja, kad karantino metu galėjo persvarstyti, kas jai iš tiesų gyvenime yra svarbu. Pasak dainininkės, nors visuomet sukosi muzikos industrijoje, šiemet nori dėti kur kas daugiau pastangų, kad savo gerbėjus galėtų dažniau apdovanoti muzikinėmis staigmenomis.

„Šiek tiek liūdna, kad paskutinius metus muzikai neskyriau daug laiko, buvau padėjusi ją į šoną – tai mokslai, tai kiti darbai, tad taip natūraliai gaudavosi.

Praėjusiais metais pristačiau vieną dainą, bet norėčiau jų sukurti kur kas daugiau. Noriu susikoncentruoti į savo muzikinę veiklą, kad būtų ne viena, o kelios dainos, išleidžiamos per metus“, – savo muzikinėmis svajonėmis ir planais dalijasi ji.

Liepa Norkevičienė

Į muzikinę veiklą aktyviau nerti L.Norkevičienė suskubo dar praėjusių metų pabaigoje. Liepa pasakoja, kad naujus metus norėjo pradėti gerbėjams pažerdama staigmenų, tad teko paskubėti  – juk sakoma, gera pradžia, pusė darbo.

„Kartu su Lauriu Reiniks sausio 13 dieną žadame išleisti muzikinį klipą. Bus labai faina daina, o ir klipas ne mažiau puikus. Daina bus apie meilę, apie dviejų žmonių partnerystę, papildymą, užpildymą. Apie tai, kad mes kiekvienas esame svarbus vienas kitam ir kai surandi savo žmogų, jis tampa antra dalimi tavo gyvenimo. Visos mano dainos apie meilę“, – šypsosi ji.

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu / Teodoro Biliūno ir Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Tiesa, praėjusių metų gruodžio mėnesį dainą „Sudie, mano meile“ pristačiusi Liepa juokiasi nesitikėjusi, kad ši sukels tokią komentarų bangą. Buvo pradėta spėlioti apie galimas permainas atlikėjos asmeniniame gyvenime, netgi svarstoma, jog daina kalba apie galimas Liepos ir jos sutuoktinio Evaldo Norkevičiaus skyrybas. L.Norkevičienė pasakoja pati sulaukusi smalsuolių žinučių, o kartą netgi pažįstamų asmenų skambučių.

„Buvo tų komentarų, klausimų, net skambino mano vienas pažįstamas ir klausė, ar išsiskyriau su vyru. Tai ne, čia tik daina, mes su vyru tikrai nesiskiriame. Daugiausiai spėlionių, matyt, sukėlė žodžiai, kad kartais tik paleidę mylimą žmogų ir suteikę jam laisvę galime sakyti, kad mylime. Čia tik tokia daina apie meilę. Asmeninime gyvenime viskas yra gerai, nieko palikti nesiruošiu“, – šypsosi Liepa.

Apie santykius prakalbusi L.Norkevičienė atvirauja, kad jų šeimoje vis dažniau nuaidi svajonės apie šeimos pagausėjimą.

„Pradėjome jau galvoti apie šeimos pagausėjimą, nes metai eina pirmyn ir jau tikrai ilgai išbuvome dviese. Norisi ta meile pasidalinti su dar vienu žmogumi. Tai tikrai galvojame apie tai, kad reikės pagausinti mūsų šeimos ratą. Norisi susikurti visišką gyvenimo pilnatvę, tai tikrai pasvajojame ir apie gausesnę šeimą“, – sako ji.