Naujus namus parodęs Viktorijos Siegel sužadėtinis Laurynas: „Mano vaikus gimdys ne sužadėtinė, o žmona“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / „Nuo... Iki...“ stop kadrai
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / „Nuo... Iki...“ stop kadrai
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-05-17 14:51
AA

„Per savo jubiliejų keldamas tostą sakiau, kad keliu jį už visus paties prispjaudytus šulinius. Nesakiau, kad niekada nevesiu, bet nelabai tikėjau santuokos institucija. Tačiau dabar esu sau pasakęs, kad moteris, kuri gimdys mano vaikus, nebus nei sužadėtinė, nei draugė, ji bus mano žmona...“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažino nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel sužadėtinis Laurynas Suodaitis.

26-erių Viktorija Siegel su ketveriais metais vyresniu sužadėtiniu Laurynu Suodaičiu pirmą kartą bendrus namus atvers televizijai. Kai LNK kalbino Viktoriją ir Lauryną, jų pirkinys buvo dar toks šviežias, kad trūko daugumos baldų ar jaukumą sukuriančių detalių.

„Apie tokius namus svajojau labai seniai“, – prisipažino Viktorija, vedžiodama po pirmą nuosavą būstą. Ji sako jau išmokusi džiaugtis savame rate, tačiau neslepia – karantinas priešingai nei kitiems verslams, jai kojos nepakišo. Išsiskyrusi su sužadėtiniu bei dukters tėvu Danieliumi Bunkumi, Viktorija paliko ir kartu įkurtą internetinę parduotuvę, tačiau vos per mėnesį atidarė naują.

Socialiniuose tinkluose Viktorija turi 200 tūkstančių sekėjų, tad nieko stebėtino, jog karantino metu užgimęs verslas suklestėjo, todėl ji su Laurynu galėjo sau leisti pirkti jau pastatytus ir įrengtus namus.

Viktorija pasakos nebijojusi įsipareigoti ir bendrą turtą įsigyti su nauju mylimuoju. „Manau, kur kas didesnis įsipareigojimas yra mūsų būsimos vestuvės, mes planuojame vaikus, va čia kur kas rimčiau nei tiesiog įgytas būstas“, – įsitikinusi V.Siegel.

Fotogalerija:

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis naujuose savo namuose (7 nuotr.)
+1

Nauji poros namai, ir tai, kokios vestuvės laukia šią vasarą – šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., per LNK.

Viktorija Siegel su Lauryny Suodaičiu ir dukra / Asmeninio albumo nuotr.