NBA krepšininką Lamarą Odomą kamuoja atminties ir kalbos sutrikimai – kartais nepamena nė savo vardo

Lamaras Odomas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Lamaras Odomas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-16 23:34
AA

Iš komos atsibudusio NBA krepšininko Lamaro Odomo didžiausia problema tebėra smegenų veikla. Dėl to krepšininkas kenčia nuo koordinacijos, kalbos, atminties sutrikimų. O kartais sportininkas nė nepamena savo vardo, rašo Mirror.co.uk.

36-erių sportininkas šiuo metu guli Los Andželo ligoninėje. Šaltinių teigimu, L.Odomo būklė gerėja, tačiau progresas yra ypač menkas. 

„Jam tikrai negera. Jis vargiai prakalba ir kol kas negali pats vaikščioti. Jis pamiršta daugelio žmonių vardus, kartais net savo paties. Jis tikrai yra praradęs atmintį“, – sakė Mirror.co.uk šaltinis. 

Krepšininku ir toliau rūpinasi jo žmona Khloe Kardashian. Nors pora buvo pradėjusi skyrybų procesą, po nelaimės Khloe šį sustabdė, tačiau tikino, kad tai nereiškia, kad situacijai pagerėjus pora toliau gyvens kartu. 

Jis vargiai prakalba ir kol kas negali pats vaikščioti. Jis pamiršta daugelio žmonių vardus, kartais net savo paties. 

„Ligoninėje juo rūpinasi visa šeima, taip pat ir Khloe“, – sakė šaltinis. 

Panašiai kalba ir „Us Weekly“ šaltinis: „Jis progresuoja kasdien. Dabar jis vaikšto su vaikštyne, tačiau vis dar sunkiai reiškia mintis. Progresas labai lėtas, tačiau jis yra.“

L.Odomo vidiniai organai vėl ėmė funkcionuoti, tačiau dabar didžiausia problema tebėra smegenų veikla. Būtent dėl to krepšininkas kenčia nuo koordinacijos, kalbos, atminties sutrikimų. 

Žmonės.lt primena, kad spalį krepšininkas buvo rastas viešnamyje, kur gulėjo be sąmonės. Netrukus buvo iškviesta pagalba ir jis skubiai nugabentas į ligoninę.

Po savaitės krepšininkas atsibudo iš komos. Nors jo būklė pamažu gerėja, bet vis dar tebėra sunki.

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas / „Scanpix“/AP nuotr.