Ne kartą juokelius apie savo ūgį girdėjęs Deividas Norvilas prakalbo apie patyčias

Deividas Norvilas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Deividas Norvilas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-16 08:49
AA

Ne tik savo balsu, bet ir išvaizda išsiskiriantis dainininkas Deividas Norvilas-Deivis prisipažino ne kartą girdėjęs juokelius apie savo ūgį, tačiau talentingas vyras teigia, kad jo paties tai nė kiek neskaudina. Vos 162 centimetrų ūgio Deivis sako, kad jau išmoko pasijuokti pats iš savęs.

Humoro jausmą dainininkas demonstruos ir TV3 seriale „Rezidentai“ – Deividas Norvilas tapo kviestine komiško medicinos serialo žvaigžde ir išbandė jėgas filmavimo aikštelėje.

„Buvau tik tos serijos svečias, bet man buvo labai smagu. Kadangi su serialo režisieriumi Ramūnu Rudoku jau seniai esame pažįstami, man atrodo, kad nei jis su manimi labai vargo, nei man buvo iškilę didelių sunkumų. Teksto nebuvo daug, todėl man sekėsi puikiai“, – pasakoja dainininkas. 

Jam teko įkūnyti pacientą, kuris nusprendžia paduoti į teismą iš jo ūgio pasišaipiusį ligoninės gydytoją-rezidentą Teisutį Kupstą (akt. Džiugas Siaurusaitis). Deividas Norvilas pripažino, kad gyvenime ne kartą teko patirti patyčias dėl neaukšto ūgio, tačiau į jas dainininkas nekreipia dėmesio. 

Džiugas Siaurusaitis ir Deividas Norvilas seriale „Rezidentai“ / TV3 nuotr.

„Prieš filmuojantis Ramūnas manęs paklausė, ar aš nekompleksuoju dėl to, kad seriale bus pasišaipoma iš mano mažo ūgio. Bet aš tikrai nekompleksuoju dėl to, nes mes esame tokie, kokius mus sukūrė Dievulis. Reikia mokėti pasijuokti iš savęs. Nes jei iš savęs pasijuoksi pirmiau, nei tai padarys kažkas kitas, tai tiesiog kitiems žmonėms šaipytis iš tavęs nebebus juokinga“, – kalbėjo dainininkas. 

Jis apgailestauja, kad Lietuvoje ši problema egzistuoja.

„Savaitė be patyčių rodo, kad tokia problema egzistuoja. Seriale nebuvo rimtai vaizduojama patyčių tema, tačiau, kad Lietuvoje egzistuoja patyčios, matyti jau vien iš situacijos mokyklose“, – sakė dainininkas.